Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Badanie Opinii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Badanie Opinii (/Temat-Badanie-Opinii-148039)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Badanie Opinii - chincyk - 05-06-2017 18:26

Witam, chciałbym Wam przedstawić ciekawy serwis z płatnymi ankietami a chodzi tu o Badanie Opinii. Zleciłem tam 1 wypłatę więc wypłacalny Smile

[Obrazek: badanieopiniilogo.jpg]


Badanie-Opinii.pl to serwis należący do firmy badawczej Biostat Sp. Z o.o. Działają na rynku już od ponad 10 lat, świadcząc w tym czasie usługi m.in. z zakresu badań rynkowych, marketingowych oraz badań opinii społecznej. W związku ze sporym zapotrzebowaniem ze strony klientów, postanowili rozszerzyć dotychczasową ofertę o badania za pośrednictwem internetowego panelu płatnych ankiet.

[Obrazek: badanieopinii.jpg]

Nasze opinie stanowią niezwykle cenną informację dla klientów serwisu Badania-Opinii, którzy za sprawą ich pozyskania mogą udoskonalać własne produkty. Uzyskiwane wyniki badań służą im również do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań na rynek oraz kreowania wizerunku marki.

[Obrazek: badanieopinii1.jpg]

Po aktywacji Waszego konta (e-mail) i zalogowaniu w serwisie bierzemy się od razu za ankiety profilowe (1) oraz za wypełnianie danych w Profilu - nie trzeba podawać numeru telefonu.

Mają ciekawy program poleconych, dostajecie % z wypełnionych ankiet poprzez zaproszone osoby (podobny do opinie.pl)

Dowód wypłaty zamieszczę wkrótce.

ref: https://panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/email/[email protected]/code/4842/
czysty: https://panel.badanie-opinii.pl/


RE: Badanie Opinii - xjointmanx - 06-06-2017 09:39

No to juz wam pisze ocb. Zapisalem się jako tajemniczy klient podalem numer tel. Babka mi zadzwonila i wytlumaczyla ocb takze masz sklepy sportowe itp idziesz przed wejsciem włączasz dyktafon i sprawdzasz jak ktoś cie obsłuzy pomoze itp bierzesz jakis produkt idziesz do przymierzalni i sprawdzasz stan przymierzalni no niby proste ale musisz kupic produkt za min 35 zł zabrac rachunek zrobic zdjecie jego wyslac do nich wraz z nagraną rozmowa i dostajesz 50zł za ta opinie + zwrot tego co kupiłeś i zwrot pieniedzy za dojazd w moim przypadku do tych miejscowosci gdzie mialbym jechac to bym zażądał ok 20zł.


RE: Badanie Opinii - chincyk - 06-06-2017 18:37

W epanel tez jest taka opcja Wink


RE: Badanie Opinii - chincyk - 17-08-2017 09:35

Dowód wypłaty:


RE: Badanie Opinii - mks22 - 17-08-2017 10:22

Dostałeś wypłatę w ciągu 7 dni, tak jak obiecują czy dłużej musiałeś czekać?


RE: Badanie Opinii - chincyk - 17-08-2017 17:52

Tak wyrobili się w 7 dniach Smile


RE: Badanie Opinii - mks22 - 29-08-2017 11:30

Nie widziałem w momencie dodania postu Twojego tematy o portalu Badanie Opinii, wybacz... Jak u Ciebie ostatnio z ilością zaproszeń? U mnie od kilku dni codzienne coś się pojawia Smile


RE: Badanie Opinii - wrzochal11 - 29-08-2017 16:28

a ja przez półtora miesiąca 15 pkt zebrałem.. i gdzie tu sprawiedliwość Smile


RE: Badanie Opinii - mks22 - 29-08-2017 20:37

Bo ostatnio w sezonie wakacyjnym faktycznie był spory zastój z ankietami. Pewnie mało kto w tym czasie zebrał więcej punktów.


RE: Badanie Opinii - chincyk - 29-08-2017 20:54

u mnie co jakiś czas wpada trochę pkt, nie narzekam na zaproszenia Smile ale więcej ankiet mam już w tych serwisach w których jestem od kilku lat Big Grin