Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdHubMedia.com - Nowa sieć CPA/CPI/CPS itp. Wypłaty na PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: AdHubMedia.com - Nowa sieć CPA/CPI/CPS itp. Wypłaty na PayPal (/Temat-AdHubMedia-com-Nowa-siec-CPA-CPI-CPS-itp-Wyplaty-na-PayPal-148038)



AdHubMedia.com - Nowa sieć CPA/CPI/CPS itp. Wypłaty na PayPal - Gremquen - 05-06-2017 18:15

Witajcie.

Natknąłem się dziś na pewnej grupie facebookwej na reklamę nowej sieci CPA/CPI/CPS/CPL.

Ad Hub Media.

- Znajdziemy w niej oferty od kilku centów aż po $90 za CPS.
- Wypłaty NET30 i NET20
- Minimum $100
- Wypłaty na PayPal, konto bankowe i czeki.
- 5% zysku z poleconych (gadam z gościem na facebooku, który jest opiekunem wydawców, nie mają jeszcze systemu, trzeba ręcznie podawać nazwisko albo id przy rejestracji, ale specjalnie dla mnie mają zorganizować, więc pewnie będzie ogólnodostępne Big Grin ).

Oferty pochodzą w większości bezpośrednio od reklamodawców.

Panel jest mega przejrzysty, wygląda tak:
Jest już trochę tych ofert, na pewno będzie więcej.
Jak się dowiem czegoś więcej to poinformuję.
Generalnie możecie mi też pisać uwagi, bo gość jest spoko, idzie się z nim dogadać Wink

Przy rejestracji nie trzeba podawać żadnych danych osobowych, jedynie imię i nazwisko. Jest też pole z firmą, trzeba coś wpisać - wpiszcie swoje imię, bo firma nie jest wymagana Wink

Link do rejestracji: http://aff.adhubmedia.com - bardzo proszę o podanie w formularzu przy pytaniu "How did you hear about Ad Hub Media?" odpowiedzi Ad-132. Wtedy bedę mógł się w waszym imieniu kontaktować z gościem i załatwiać różne rzeczy Wink