Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wypromować link w USA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Jak wypromować link w USA? (/Temat-Jak-wypromowac-link-w-USA-148035)



Jak wypromować link w USA? - AimBoster - 05-06-2017 17:53

Witam
Mam link oferujący usługi wypoczynkowe i dostaję prowizję za każdą sprzedaż. Problem polega na tym, że strona napisana jest w języku angielskim, a sama cena usługi jest zbyt wysoka na polski rynek, więc mam zamiar rozreklamować to w USA.

Macie jakieś wskazówki jak to zrobić?
Z góry dzięki i pozdrawiam Smile


RE: Jak wypromować link w USA? - kevin19x - 07-06-2017 16:06

Mozesz np poprzez fora tematyczne pisać posty w jezyku angielskim (marketing szeptany)


RE: Jak wypromować link w USA? - AimBoster - 07-06-2017 16:43

uważam marketing szeptany za czasochłonny i mało efektywny


RE: Jak wypromować link w USA? - Karewer - 07-06-2017 21:40

Na pewno nie będę oryginalny, ale napiszę - SEO.


RE: Jak wypromować link w USA? - Czaq - 13-06-2017 16:57

Seo, marketing szeptany to na pewno ale przede wszystkim media społecznościowe, dobry fanpage, być może sponsorowane pod Stany Zjednoczone. Liczy się nakład pieniężny a o tym nie napisałeś.


RE: Jak wypromować link w USA? - Hyuek - 15-06-2017 22:40

Shoutouty na IG, Promowane tweety na twitterze, offline marketing nawet (flyersy- z PL ulotki... ) Facebook grupy

Twoje pytanie brzmi jak pytanie "MAM LINK, GDZIE GO UMIESCIC ZEBY ZŁAPAĆ TRAFFIC'

pokerface


RE: Jak wypromować link w USA? - Komandos - 19-06-2017 10:34

wpisz google toptrend i wybierz usai dawaj kmentarze masz najnowwsze czytane artykuły amsa wejsc


RE: Jak wypromować link w USA? - WojciechMatula - 09-08-2017 14:19

Promocja wielu usług jest akurat często o wiele łatwiejsza w USA - jest więcej miejscówek, platform, sieci reklamowych, for itd na których możesz promować swój link. Generalnie ogranicza cię twoja własna kreatywność.


RE: Jak wypromować link w USA? - imadlo - 15-08-2017 10:22

Ja bym postawił na SEO, znaleźć niszowe frazy i promować, nie jest to trudne . Dodatkowo promować w grupach na Facebooku i forach tematycznych.