Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mobilizująca wizyta u dietetyka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mobilizująca wizyta u dietetyka (/Temat-Mobilizujaca-wizyta-u-dietetyka-148016)



Mobilizująca wizyta u dietetyka - adelkahes - 05-06-2017 07:52

Czy wizyta u dietetyka zmobilizuje mnie do odchudzania i zastosowania diety? Chciałabym schudnąć tyle, że nie wiem jak się to tego zabrać?


RE: Mobilizująca wizyta u dietetyka - patrolpxd - 05-06-2017 08:07

Nic Cię nie zmobilizuje jeśli ty się na to nie "zatniesz" w sensie dopóki nie powiesz: schudnę pomimo wszelakich przeszkód. Wizyta u dietetyka może pomóc podjąć Ci taką decyzję lecz dopóki sam nie będziesz miał motywacji to nikt Cię do tego nie przekona Wink Pamiętaj że dieta to nie wszystko. Do etapu chudnięcia warto dołożyć jakieś cwicxenia Smile

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Mobilizująca wizyta u dietetyka - Fricooo - 05-06-2017 08:13

Najlepiej samemu się zmotywować. Nikt nie powinien mieć większego wpływu niż ty sam.
Jak cie może zmotywować taka wizyta? Pewnie w taki sposób że nie będziesz chciał aby wydawane pieniądze poszły w błoto.


RE: Mobilizująca wizyta u dietetyka - Apps - 05-06-2017 08:33

Mam dwie znajome, które z w ten sposób podchodziły do rzeczy. Dietetyk, pójdzie spora kasa to szkoda będzie to zaprzepaścić..
Obie teraz wyglądają gorzej niż przed dietetykiem :-)

Jeśli w Tobie nie ma chęci i siły to nikt jej nie włoży do Twojej głowy :-)


Mobilizująca wizyta u dietetyka - Hybrid1990 - 07-06-2017 08:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.