Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[+18] Dziennik erotomana ;-) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [+18] Dziennik erotomana ;-) (/Temat-18-Dziennik-erotomana-147976)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


[+18] Dziennik erotomana ;-) - precell - 03-06-2017 11:43

Witam szanownych użytkowników forum :-)
Jestem z wami od 2013 roku, więc czas na jakiś dziennik Huh

Jak zapewne wiecie zarabiam na filmach na własnej stronie i stronach konkurencji. Ale nie o "normalnych" filmach będzie ten dziennik Sex

[Obrazek: logo2.png]

Kiedyś już próbowałem sił w tematyce dla dorosłych, niestety strzeliłem sobie w kolano kupując niedorobiony skrypt AVS. Także jak ktoś chce postawić stronkę +18 na tym skrypcie, to stanowczo odradzam.

Jakiś czas temu kupiłem ciekawie brzmiącą domenę, która czekała na lepsze czasy i się w końcu doczekałaCool

Strona została postawiona na moim ukochanym WordPressie. Zakupiłem szablon i wtyczkę pod filmy ero, czyli pakiet WP-Script. Koszt 99 dolców, licencja dożywotnia na nieograniczoną liczbę domen Smile

Oprócz powyższego pakietu mam zainstalowane wtyczki:

- Akismet - wtyczka antyspamowa,
- Wybrane moduły z jetpacka - za dużo by pisać ;-),
- Search Meter - statystyki z wordpressowej wyszukiwarki,
- Wise chat - czat,
- WP Pro Ad System - wtyczka premium do obsługi reklam,
- WP Smush - odchudza obrazki,
- Yoast SEO - optymalizacja seo.

Do tego założyłem profile na socialach, tj:
- Grupa na FB,
- Konto na Twitterze,
- Konto na Instagramie.
W planach mam jeszcze FP.

Ruch póki co pochodzi z sieci reklamowej plugrush, z popków. Reklama targetowana głównie na tak zwane kraje rozwinięte, czyli USA, UK, Niemcy itp. Czyli kraje z których będę miał największe przychody z reklam. Aha moja strona jest po angielsku.

Wybrałem kilka sieci reklamowych do testów, z których wybiorę maks dwie które będą przynosić mi największy dochód.

Z tego co zauważyłem, najwięcej kasy w pada z popków, także na ten format reklamy liczę najbardziej. Gdy strona zdobędzie odpowiednią pozycję społeczną pomyślę na reklamami w modelu CPL.

Jeszcze jedna ciekawostka, strona zbiera mi ciasteczka do g2a, oczywiście nie bezpośrednio ;-)

Prosiłbym też osoby które posiadają grupy/FP o tematyce erotycznej o kontakt na PW, muszę rozwinąć swoją własną grupę. Płacę przelewem i PP.

Zapraszam do śledzenia dziennika :-)


RE: [+18] Dziennik erotomana ;-) - Miedziany - 03-06-2017 12:15

Ooo Sex Będę obserwował! Big Grin


RE: [+18] Dziennik erotomana ;-) - marek_____ - 03-06-2017 12:26

Zapowiada się bardzo ciekawie, będę śledził z przyjemnością, jako że też próbuję sił w tym biznesie, tyle że na razie bez powodzenia. Jak kiedyś zdecyduję się na zakup skryptu, to też myślałem właśnie o WP-Script, wydaje mi się najlepszy. Też działam na PlugRush i oprócz tego na JuicyAds. Rozumiem, że masz jedną stronkę, planujesz otwarcie większej ilości, skoro już ten skrypt wykupiłeś? Strona ogólna, nisza czy mikronisza? Edytujesz tytuły filmów czy zostawiasz oryginały? Kanały na social mediach ręcznie czy z automatu? Kibicuję Smile


RE: [+18] Dziennik erotomana ;-) - precell - 03-06-2017 13:05

(03-06-2017 12:26)marek_____ napisał(a):  Zapowiada się bardzo ciekawie, będę śledził z przyjemnością, jako że też próbuję sił w tym biznesie, tyle że na razie bez powodzenia. Jak kiedyś zdecyduję się na zakup skryptu, to też myślałem właśnie o WP-Script, wydaje mi się najlepszy. Też działam na PlugRush i oprócz tego na JuicyAds. Rozumiem, że masz jedną stronkę, planujesz otwarcie większej ilości, skoro już ten skrypt wykupiłeś? Strona ogólna, nisza czy mikronisza? Edytujesz tytuły filmów czy zostawiasz oryginały? Kanały na social mediach ręcznie czy z automatu? Kibicuję Smile

Plugrush używam głównie do pozyskiwania ruchu, fajny tam mają patent do darmowej wymiany ruchu.

JuicyAds ma puki co najwyższy wskaźnik eCPM ze wszystkich testowanych przeze mnie sieci, więc najprawdopodobniej zostanę z nimi na dłużej.

Na razie mam jedną stronkę tematyka ogólna, tylko hetero i les ;-) Jak pomysł wypali, to być może zrobię tematyczne stronki.

Tytułów nie edytuje, szkoda nafty ;-) Za to edytuje tagi i gwiazdki, niestety renomowane strony ero mają niezły bałagan pod tym względem. Jak by było inaczej to bym zapuścił full automat ;-) Także puki co idę na jakość (Ciekawe kiedy mi się znudzi?Jerk)

Co do sociali, póki co Twitter full automat :-)


RE: [+18] Dziennik erotomana ;-) - Damian0820 - 03-06-2017 13:39

Będę śledził bo sam planuję coś porobić w kierunku ero, ale na Boga, pisze się póki... Big Grin


RE: [+18] Dziennik erotomana ;-) - marek_____ - 03-06-2017 13:47

Ja na Plugrush kupowałem ruch dla strony (jako popunders), ale się porobił dziwne rzeczy, bo o ile na początku wychodziłem na plus (jakieś 0.70-1$ zysku z kampanii za 0.5$), o tyle wkrótce zacząłem wychodzić na zero, a potem notowałem straty (przy tych samych ustawieniach). Już myślałem, że znalazłem magiczny sposób na zarobek, a musiałem z tego zrezygnować Tongue. Ja mam stronkę niszową i edytuję tytuły, ale też widzę, że chyba w sumie nie ma sensu. Na Twitterze masz automat z postowaniem, czy wykupionego bota do pełnej obsługi konta (m.in. nabijanie followersów)?


RE: [+18] Dziennik erotomana ;-) - Captain - 03-06-2017 14:04

Nie za duża trochę konkurencja aby w tym działać? Wink


RE: [+18] Dziennik erotomana ;-) - marek_____ - 03-06-2017 14:16

Konkurencja ogromna, ale i ruch ogromny Smile Cała rzecz w tym, by właśnie ten ruch pozyskać.


RE: [+18] Dziennik erotomana ;-) - precell - 03-06-2017 15:42

(03-06-2017 13:39)Damian0820 napisał(a):  Będę śledził bo sam planuję coś porobić w kierunku ero, ale na Boga, pisze się póki... Big Grin

Dzięki za czujność, poprawione :-)

(03-06-2017 14:04)Captain napisał(a):  Nie za duża trochę konkurencja aby w tym działać? Wink

Jak wypali to co sobie zaplanowałem, to konkurencja nie będzie mnie obchodzić :-)

(03-06-2017 13:47)marek_____ napisał(a):  Ja na Plugrush kupowałem ruch dla strony (jako popunders), ale się porobił dziwne rzeczy, bo o ile na początku wychodziłem na plus (jakieś 0.70-1$ zysku z kampanii za 0.5$), o tyle wkrótce zacząłem wychodzić na zero, a potem notowałem straty (przy tych samych ustawieniach). Już myślałem, że znalazłem magiczny sposób na zarobek, a musiałem z tego zrezygnować Tongue. Ja mam stronkę niszową i edytuję tytuły, ale też widzę, że chyba w sumie nie ma sensu. Na Twitterze masz automat z postowaniem, czy wykupionego bota do pełnej obsługi konta (m.in. nabijanie followersów)?

Korzystasz z darmowej wymiany ruchu na plugrush?

Twittera ogarnia mi moduł z Jetpack.


RE: [+18] Dziennik erotomana ;-) - marek_____ - 03-06-2017 16:41

Nie korzystam, bo administracja Plugrush odrzucała mi wszystkie plugi, które tworzyłem. Kupowałem ruch.