Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupiłbym jeśli...- Ankieta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kupiłbym jeśli...- Ankieta (/Temat-Kupilbym-jesli-Ankieta-147957)



Kupiłbym jeśli...- Ankieta - Mksiak - 02-06-2017 17:34

Dzień dobry wszystkim Idea Zwracam się do Was z ogromną prośbą. Chciałbym Was prosić o opinie co Was najbardziej przekonuje do kupna danej odzieży np. koszulki czy bluzki. W ankiecie podałem kilka podstawowych czynników, ale co Wy jako potencjalni kupcy uważacie na ten temat Lol
Będę bardzo wdzięczny za wszystkie, różnorodne odpowiedzi:
Przykłady:
,,mnie by przekonały koszulki związane z grami PC"
,,ja wolę niską cenę max. 30 zł"
,,kupuję koszulki tylko z prostymi wzorami, najlepiej tylko logo marki"
etc.


RE: Kupiłbym jeśli...- Ankieta - MrocznyKILL - 02-06-2017 17:41

Wysoka jakość. Napisy odpadają nawet logo marki a kysz mi z tym Tongue


RE: Kupiłbym jeśli...- Ankieta - selfie - 02-06-2017 17:44

Kupuję koszulki marki, którą lubię i jeśli nadruk na niej mi się podoba. W sumie to niczym więcej.


RE: Kupiłbym jeśli...- Ankieta - Slight - 02-06-2017 18:06

Staram się kupować jak najtaniej, nie lubię przepłacać, no chyba.. że coś bardzo coś mi się spodoba, to niestety muszę kupić. ;]

Na marki patrzę tylko w przypadku obuwia.


RE: Kupiłbym jeśli...- Ankieta - szykiryki - 02-06-2017 18:47

Musi być ładna, poza tym większośc składu jeśli chodzi o t-shirty, koszulki to musi być bawełna, jeśli jest to poliester i za dychę nie kupię Smile.
Na cenę raczej nie patrze, ale więcej niż stówę za t-shirt, koszulkę nie zapłacę, to tylko ciuch.
Marki? O czym mówić? Reserved czy Zara to żadna marka, a typowa sieciówa, t-shirt chociażby od polskiego projektanta kosztuje co najmniej kilka stówek, ale to raczej opcja dla hipsteriady, chyba że mówimy o jakiś markach dla skaterów itp (na tym się nie znam Big GrinBig GrinBig Grin).
Dla mnie liczy się przede wszystkim skład (koszulka ma być 'niepotliwa', przyjemna dla ciała), w drugiej kolejności nadruk itd.


RE: Kupiłbym jeśli...- Ankieta - Zawik - 02-06-2017 20:05

Przede wszystkim koszulka musi być zrobiona z dobrego materiału. Musi być elastyczna oraz przewiewna. Bez tego ani rusz Wink
Za bluzę, koszulkę dałbym max 100 zł (no chyba, że byłaby to koszulka FC Barcelony Big Grin)
Marki dla mnie nie mają znaczenia w przypadku odzieży. Jeśli jest podany skład z czego jest zrobiona to nie ma się czego obawiać Wink
Wyglądać też jakoś musi. Czasami nawet wygląd jest ważniejszy niż wygoda.