Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinie na temat MyLead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: Opinie na temat MyLead (/Temat-Opinie-na-temat-MyLead-147955)



Opinie na temat MyLead - fejQ - 02-06-2017 17:09

Witam. Jakieś 2 lata temu założyłem konto na mylead jednak nie korzystałem z niego skupiając się na innych serwisach które wydawały mi się atrakcyjniejsze.

Obecnie każdy serwis ma jakieś wady w związku z czym chce wejsc w mylead i tu moje pytania do Was. Do użytkowników a nie supportuSmile

1.czy mylead to jedyny serwis a którym działacie czy jednak pracujecie na różnych serwisach. Jeśli na różnych to jak w waszej opinii wypada ML na ich tle

2.czy doświadczacie rażących cięć jak to bywa choćby na eforsie (wnioskując z wpisów na forum)

3. Czy multiweryfikacja się sprawdza i wpadają podwójne leady oraz jak wypadają odnowienia?


RE: Opinie na temat MyLead - mateusz2045 - 05-06-2017 13:08

A więc może ja Ci odpowiem. Śmiało mogę polecić Ci również MyLead. Odpowiadając na Twoje pytania:

1. Mam dwa główne serwisy w których działam i Mylead to jeden z nich, wypada bardzo dobrze w porównaniu z innymi Smile
2. Cięć nie doświadczam, konwersja na stabilnym poziomie, nie ma tu jakichś ,,dziwnych awarii"
3.Nie działam na odnowieniach ale multiweryfikacja się spisuje i ładnie wpada Smile

Także sam się musisz przekonać, ale naprawdę nie ma na co narzekać Wink Dodatkowo super pomocny support Smile


RE: Opinie na temat MyLead - fejQ - 05-06-2017 13:15

DziękiSmile


RE: Opinie na temat MyLead - albercig - 05-06-2017 14:48

(02-06-2017 17:09)fejQ napisał(a):  1.czy mylead to jedyny serwis a którym działacie czy jednak pracujecie na różnych serwisach. Jeśli na różnych to jak w waszej opinii wypada ML na ich tle

2.czy doświadczacie rażących cięć jak to bywa choćby na eforsie (wnioskując z wpisów na forum)

3. Czy multiweryfikacja się sprawdza i wpadają podwójne leady oraz jak wypadają odnowienia?


Elo, na MyLead działam już długo, dokładnie od 2016-04-27. Tak, ML to jedyny serwis, wcześniej pracowałem chwilę na Firesub ( ale moim zdaniem nie jest wart uwagi ten serwis Big Grin). Jak widać na miniaturce niżej zarobek też nie mały. Moim zdaniem ML to obecnie najlepszy serwis jaki jest na rynku, lepszy niż FS czy efrosa.

Nie doświadczyłem żadnych cięć, więc na 95% nie tną.

Zdecydowanie! Multiweryfikacja to genialne rozwiązanie, ponieważ jak ktoś wysłał jednego SMS, to na 70% wyśle i 2. Sam korzystam i polecam. Odnowienia wpadają prawidłowo ( przy mojej stawce w poniedziałek i piątek o 9:00 do 9:30 max.


Polecam jeszcze u nich IVR, też dobrze konwertuje. A jeszcze taka ciekawostka, na święta i różne okazje wysyłają paczki ze słodyczami ( oczywiście dla tych, którzy zarabiają ) oraz organizują konkursy, w których nagrody są na prawdę duże! Sam wygrałem x-boxa one s w jednym takim konkursie. ( dodam zdjęcie niżej )

[Obrazek: bZEmG0d.jpg]


Podsumowując nie zmieniłbym serwisu Big Grin MyLead jest na prawdę ok


RE: Opinie na temat MyLead - painstream - 05-06-2017 15:08

(02-06-2017 17:09)fejQ napisał(a):  Witam. Jakieś 2 lata temu założyłem konto na mylead jednak nie korzystałem z niego skupiając się na innych serwisach które wydawały mi się atrakcyjniejsze.

Obecnie każdy serwis ma jakieś wady w związku z czym chce wejsc w mylead i tu moje pytania do Was. Do użytkowników a nie supportuSmile

1.czy mylead to jedyny serwis a którym działacie czy jednak pracujecie na różnych serwisach. Jeśli na różnych to jak w waszej opinii wypada ML na ich tle

2.czy doświadczacie rażących cięć jak to bywa choćby na eforsie (wnioskując z wpisów na forum)

3. Czy multiweryfikacja się sprawdza i wpadają podwójne leady oraz jak wypadają odnowienia?


1. Jestem użytkownikiem mylead długo, pracuję w innym serwisie też jednak w porównaniu do mylead nie ma podbicia według mnie. Support świetny, szybko odpowiada, z wypłatami nie ma problemów, programów baardzo dużo więc każdy znajdzie coś dla siebie + wiele udoskonaleń jak video lockery i podobne.

2. Nie doświadczyłem żadnych.

3. Z multiweryfikacji nie korzystam, jednak ciągle działam na MT, odnowienia w poniedziałki/wtorki/piątki to coś cudownego, wpada czasami po 100 złotych o 9 rano.

Tak więc, polecam Wink


RE: Opinie na temat MyLead - Funnybunny - 05-06-2017 19:52

Jest w porządku Smile