Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Waluta Ripple - kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Waluta Ripple - kilka pytań (/Temat-Waluta-Ripple-kilka-pytan-147905)



Waluta Ripple - kilka pytań - pyszczek - 01-06-2017 08:07

Witam
Chciałbym zainwestować w ww. walutę, ale kompletnie nie wiem jak to zrobić, od czego zacząć? To będzie pierwszy zakup kryptowaluty i chcę wiedzieć gdzie należy się zarejestrować, czy trzeba utowrzyć jakiś portfel itd.
Z góry dzięki za wskazówki
Pozdrawiam


RE: Waluta Ripple - kilka pytań - lamar6 - 01-06-2017 08:23

Dlaczego akurat Ripple? Z tą walutą (w sumie to nawet nie jest kryptowaluta) jest problem, walleta nie znam poza ledger nano s, który to może obsłużyć.


RE: Waluta Ripple - kilka pytań - mattxx - 01-06-2017 12:06

(01-06-2017 08:07)pyszczek napisał(a):  Witam
Chciałbym zainwestować w ww. walutę, ale kompletnie nie wiem jak to zrobić, od czego zacząć? To będzie pierwszy zakup kryptowaluty i chcę wiedzieć gdzie należy się zarejestrować, czy trzeba utowrzyć jakiś portfel itd.
Z góry dzięki za wskazówki
Pozdrawiam

Na początek to rejestrujesz się na Bitbay (polska giełda bitcoin). Tam kupujesz bitcoina za złotówki. Kiedy już masz daną ilość BTC zakładasz sobie konto na Giełdzie kryptowalut np. Poloniex, przelewasz tam swoje BTC i kupujesz za nie Ripple.

Kryptowalutę Ripple możesz trzymać na Polo, jednak nie jest to polecane rozwiązanie.


RE: Waluta Ripple - kilka pytań - bitfx - 15-06-2017 07:43

Możesz także założyć swoje konto na https://gatehub.net/ jest to oficjalny portfel Ripple. Możesz tam trzymać i handlować XRP, dość często występują różnice kurów pomiędzy ceną na wewnętrznej giełdzie, a na przykład Poloniex. Tak więc można dodatkowo zarobić na tej różnicy.


RE: Waluta Ripple - kilka pytań - Ripple888 - 04-01-2018 07:47

Ripple Zapraszam na kranik... meldunek w serwisie co godzina rolka i odbiór XRP. Wypłata już od 1 XRP
http://bit.ly/2CvMpf5


RE: Waluta Ripple - kilka pytań - kozaq21 - 04-01-2018 09:01

Co to za ref z zawirusowana strona ?i za mało postów masz na refa


RE: Waluta Ripple - kilka pytań - Cudziak - 11-01-2018 13:04

Jestem nowy w tym wszystkim i niezbyt sie znam. Zalozylem konto na Bitbay i Gatehub, poniewaz chce kupic Ripple. Zeby je kupic, musze najpierw kupic BTC??


RE: Waluta Ripple - kilka pytań - a00 - 11-01-2018 15:15

Samego Ripple chyba nigdzie nie kupisz, najpierw BTC->Ripple


RE: Waluta Ripple - kilka pytań - DENON - 11-01-2018 17:16

Zakup LTC na giełdzie Bitbay i przelej na giełdę Binance . Nie rób przelewu w BTC bo jest drogi transfer. Walutę możesz trzymać na portfelu giełdy , tylko koniecznie ustaw sobie 2FA.Małych kwot nie opłaca się wypłacać z giełdy .... za utworzenie portfela Ripple pobiera 20 XRP .