Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy dla motywacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy dla motywacji (/Temat-Dziennik-pracy-dla-motywacji-147902)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy dla motywacji - Roxron - 01-06-2017 01:20

Witam,
zakładam ten dziennik przede wszystkim dlatego ponieważ potrzebuję porządnej motywacji do działania, zobaczycie poniżej jak spada u mnie chęć do działania Undecided

Ale najpierw krótka historia Big Grin Zarabianiem w internecie i przeglądaniem tego forum zajmuję się od mniej więcej roku czasu. Zacząłem od "groszowców". Były to serwisy: forsapl, sejfik itp, gdzie uzbierałem łącznie kilka złoty(których i tak nie wypłaciłem Big Grin) i na tym się skończyły moje zarobki, dałem sobie z tym spokój, bo stwierdziłem, że nie warto...

Od kwietnia tego roku powróciłem tutaj i zacząłem szukać jakiegoś sposobu na zarobek i rozpocząłem zarabianie bodajże na hivemicro. Z początku byłem zadowolony, bo w porównaniu do wcześniej wymienionych serwisów, byłem w stanie zarobić w 1h około 6zł, jednak szukałem dalej, bo praca tam jest dosyć monotonna.

Zainteresowałem się (komar lata mi nad klawiaturą i mnie..4, dobra lecimy dalej) zarabianiem na takich stronach jak mypay i clixsense i to właśnie tego typu stron na początku będzie dotyczył dziennik! Z czasem będę wchodził na inne sposoby zarobku (jak dorwę tego komara... użarł mnie 2 razyfacepalm), ale na pewno nie będę z dnia na dzień szukał czegoś nowego, chociaż raz na tydzień postaram się ogarnąć coś nowego, poczytać jakieś poradniki, chyba że lenistwo weźmie górę Tongue

Przejdźmy więc do stanów konta i historii spadających zarobków na mypayu...

Obecnie:
Hivemicro: 9,09$
Clixsense: 8,91$
Mypay: 85,87zł
Cplead: 46,60zł

Historia zarobków na maypayu z ostatnich dni:
Początek zaczął się przyzwoicie:
[Obrazek: 1_dzien.png]

A potem coraz "lepiej":
[Obrazek: nastepne.png]

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten dziennik pomoże mi utrzymać motywację na wysokim poziomie Smile Zamierzałem go założyć z miesiąc temu, potem tydzień temu(kiedy zacząłem więcej robić na mypayu) i tak to przeciągam.. Dlatego w trakcie pisania dziennika będę ulepszał jego formę, bo nie mam zbytnio pomysłu na razie, a zanim bym na niego wpadł to ten dziennik w ogóle by się nie pojawił Tongue

22 maja wyznaczyłem sobie cel uzbierać 1000zł w miesiąc, a więc obecnie ten cel biorąc pod uwagę tylko mypaya z bonusami za akcje oraz cplead wygląda tak:

286,44/1000 zł do 22 czerwca

W porównaniu do tego co było rok tomu to jestem całkiem zadowolony Smile Inne cele napiszę jutro, bo już po 2:00, a jutro trzeba wcześnie wstać, ale musiałem w końcu kiedyś to zacząć Big Grin (pierwszy cel: chodzić wcześniej spać). Lecę zatłuc komara i dobranoc Smile


RE: Dziennik pracy dla motywacji - smagi1709 - 01-06-2017 02:54

Muszę przyznać, że ładnie Ci zalicza na Mypayu - mi to albo akcje nie wchodzą, bo wyskakuje biała strona, albo na 120 zaliczy tylko 40 Tongue

Dziennik będę śledził, bo to moje klimaty zarobkowe ;p

Powodzenia życzę! Smile


RE: Dziennik pracy dla motywacji - dawids7627 - 01-06-2017 11:06

Robicie te groszowe akcje ? Ja się zastanawiam czy nie przestać ich robić bo i tak większość z nich mi nie zalicza


RE: Dziennik pracy dla motywacji - MrocznyKILL - 01-06-2017 21:47

Powodzenia i wysokich zarobków życzę Smile

btw: widze ostatnio mypay w dziennikach pracy rządzi Big Grin


RE: Dziennik pracy dla motywacji - Roxron - 03-06-2017 00:21

(01-06-2017 02:54)smagi1709 napisał(a):  Muszę przyznać, że ładnie Ci zalicza na Mypayu - mi to albo akcje nie wchodzą, bo wyskakuje biała strona, albo na 120 zaliczy tylko 40 Tongue

Dziennik będę śledził, bo to moje klimaty zarobkowe ;p

Powodzenia życzę! Smile

Dzięki i wzajemnie! Smile

(01-06-2017 11:06)dawids7627 napisał(a):  Robicie te groszowe akcje ? Ja się zastanawiam czy nie przestać ich robić bo i tak większość z nich mi nie zalicza

Czasami robię te groszowe akcje.

(01-06-2017 21:47)MrocznyKILL napisał(a):  Powodzenia i wysokich zarobków życzę Smile

btw: widze ostatnio mypay w dziennikach pracy rządzi Big Grin

Dzięki! Też to zauważyłem Big Grin Miło widzieć kogoś u siebie, u kogo zaczynało się przygodę z sejfikiem rok temu Smile


A teraz trochę co się działo przez ostatnie 2 dni:

01-06-2017
Pierwszy dzień po założeniu dziennika przyniósł mi trochę motywacji, ale nie mogłem jej wykorzystać. Wróciłem do domu po 23.00 i zrobiłem tylko trochę akcji. Nie dodałem też posta do dziennika, więc pod tym względem daję sobie minusa za ten dzień, chociaż czasami trzeba załatwić pewne sprawy Smile
Zarobek według statystyk: 17,58zł
02-06-2017
Podobna sytuacja co wczoraj... Dopiero po 20 mogłem zasiąść i zacząć działać, a przeciągnęło się to dopiero do 23, więc większość akcji które dzisiaj zrobiłem będzie zaliczona jutro, w związku z czym zarobek wyniósł: 5,64zł Lipa..
Zaliczyło już trochę akcji na 03-06, więc jutro powinno być lepiej. Staram się szukać plusów Smile

Mam zamiar dobić do bonusu 1000 akcji, a obecnie mam 709. Czas mam do 5 dnia miesiąca, a więc według założeń te dni muszą być mocno produktywne i nie ma innej możliwości. Cool W między czasie czekamy na 2 stówki wypłaty z mypaya, trochę czasu minęło od ostatniej wypłaty przez admina Undecided

305,45/1000 zł do 22 czerwca

20 dni do 1000zł, jak na razie powinienem mieć około 333zł, jak na 10 dni, więc nie jestem bardzo w tyle Cool


RE: Dziennik pracy dla motywacji - koneser00 - 03-06-2017 02:07

Powodzenia na pewno dasz radę Smile
Jak będziesz zarabiał nie stracisz motywacji, jednak jeżeli przestaniesz zarabiać motywacja zniknie w sekunde.


RE: Dziennik pracy dla motywacji - Roxron - 04-06-2017 23:06

(03-06-2017 02:07)koneser00 napisał(a):  Powodzenia na pewno dasz radę Smile
Jak będziesz zarabiał nie stracisz motywacji, jednak jeżeli przestaniesz zarabiać motywacja zniknie w sekunde.

Dzięki za wsparcie Smile

03-06-2017

Zgodnie z postawionym sobie celem zrobienia 1000 akcji, zabrałem się tego dnia do działania i według statystyk wyklinałem 279 akcji, a zaliczyło z tego mniej niż 200. W ten dzień zarobiłem z mypay 20,11zł, mimo że większość akcji zaliczyło następnego dnia. W końcu zatwierdzili wypłatę Cool.A tak prywatnie to od dawien dawna, popływałem sobie na basenie, pół godzinki w jacuzzi i 30 przepłynięć basenu Smile

04-06-2017

Wyklikane na mypayu 158 akcji, ale dzisiaj prawie nic nie zaliczyło, bo robiłem to późno, więc zarobek: 18,48zł, jest tak naprawdę wczorajszym utargiem. Szkoda, że nie wszystkie akcje mi działały(obrazki do pobrania się nie ładowały), więc dzisiaj większość akcji to te groszowe :/. W miesiącu June (jak to podaje majpej Big Grin) mam zaliczonych 816 akcji, a że nie wszystkie liczą się do tego bonusu, nie wiem czy dam rade dobić do tysiąca. Zależy od tego czy jutro akcje będą się liczyły na nowy miesiąc czy jeszcze jutro będę miał możliwość dozbierać do 40zł bonusu.
#Edit
Właśnie minęła północ i pokazuję mi 180 akcji w miesiącu, więc już chyba nici z 40zł z tamtego miesiąca Sad

Pora na jakieś pomniejsze cele:
  • Poprawić formę dziennika
  • Poszukać innego sposobu zarobku (za długo w jednym miejscu)

A taki główniejszy cel jaki sobie postawię to dojść do 100zł dziennie. Zapewne dość odległy, ale wierzę, że jest to możliwe dla mnie Lol.

343,40/1000zł do 22 czerwca


RE: Dziennik pracy dla motywacji - Roxron - 08-06-2017 23:41

05-06-2017

Słabiutko na mypay, zarobek: 5,41zł Nic innego nie zrobiłem.

06-06-2017

Troszkę lepiej, ale nadal za mało jak na dniówkę: 12,82zł

07-06-2017

I znowu lipa... brak motywacji przyniósł zysk na poziomie: 4,76zł. Wiedziałem, że następnego dnia muszę coś z tym zrobić, a przed północą weszły ciekawe akcje bez limitu oraz nivea za 1zł, więc trochę porobiłem, ale zaliczyło dnia następnego.
Przeczytałem 1 poradnik na forum dla początkujących.

08-06-2017

Zgodnie z wczorajszym założeniem, konsekwentnie siadłem i trochę poklikałem. Tego dnia zarobiłem: 48,12zł(18,50zł z bonusu, 29,62zł z akcji(z czego około 13zł z dnia poprzedniego)).
Doszła wypłata popołudniu, która była zlecona 2 czerwca.

Cele:
  • Poprawić formę dziennika (dalej nie wiem jak Tongue)
  • Doczytać na temat zarobku CPC
  • Wejść w inne strony typu mypay
  • Wejść w strony z ankietami, jako dodatkowy zarobek
  • Poczytać poradniki na forum
  • Codziennie dodawać wpis
  • Pracować i się nie opierdzielać :]
  • Czytać książkę
  • Zrobić sygnaturkę

Trochę tego jest Big Grin

Więc przez te dni ogólnie tylko jeden poświęciłem na poczytanie na temat od czego zacząć zarabiać i zaznajomiłem się z różnymi skrótami.
Postanowiłem robić wpisy codziennie, dlaczego? Jak widać wyżej kiedy nie robię wpisów zarobki mocno spadają, a ostatni dzień był sporo lepszy, bo wiedziałem, że muszę w końcu dodać wpis do dziennika i muszę mieć jakieś kilka groszy więcej, aby nie napisać że prawie nic nie zarobiłem. Dodatkowo im dłuższa przerwa od pisania dziennika, tym bardziej nie chce się pisać, bo każdy dzień pasowałoby opisać, dlatego dzisiaj krótko Tongue
Tak jak podałem w celach mam zamiar spróbować ze skracaniem (ad.fly itp.), ale jak na razie wiedza na ten temat jest zbyt mała aby zacząć, a nie chce szybko się zniechęcić. Za niedługo będzie też robota jako roamler Smile Wydaję mi się, że cel jest realny do osiągnięcia, a następny będzie na pewno wyższy bo potrzebuję kilka tysięcy zarobić w wakacje Smile Myślę też powoli nad stronami www. Przydałby się pasywny zarobek. Może macie jakieś pomysły?

414,51/1000zł do 22 czerwca


RE: Dziennik pracy dla motywacji - Roxron - 10-06-2017 00:41

09-06-2017

Tego dnia zaliczyło mi na mypay 12,10zł i wpadłą ankieta na clixsense za 0,68$~2,54zł. Według mnie to słaby wynik, ale ciekawe kogo jest to wina? smutny. Akcje zacząłem robić dopiero około 23.00, więc prawie wszystkie zaliczyło następnego dnia, a zrobiłem 138 akcji w godzinkę, więc zdecydowanie za mało. Z celów jak na razie to tylko jedną rzecz zrobiłem: dodałem wpis kolejnego dnia, a nie kilka przerwy Tongue, zawsze coś. Nie wiem czy przepisywać cele w każdym poście i je podsumowywać, ale jak na razie tak zrobię:

Cele:
  • Poprawić formę dziennika (dalej nie wiem jak Tongue)
  • Doczytać na temat zarobku CPC
  • Wejść w inne strony typu mypay
  • Wejść w strony z ankietami, jako dodatkowy zarobek
  • Poczytać poradniki na forum
  • Codziennie dodawać wpis +
  • Pracować i się nie opierdzielać :]
  • Czytać książkę
  • Zrobić sygnaturkę
  • [new] Ponumerować dni dziennika

    Nowe cele i te wykonane będę jakoś oznaczał, na razie tak jak wyżej.

429,15/1000zł do 22 czerwca


RE: Dziennik pracy dla motywacji - Roxron - 12-06-2017 01:05

No i nie udało mi się dodać wpisu wczoraj(czyt. nie chciało mi się)Undecided. Przynajmniej 2 dni opisuję w jednym poście, a nie np.4. Dobre i tyle. ehh, wszędzie szukam plusówfacepalm, ale do rzeczy :

10-06-2017

Zarobione na mypay: 13,32zł. Mogę to posumować: słabo, może dlatego nie było wpisu Rolleyes Skończyłem pracę przez "kontuzję"

11-06-2017

Zaliczyło: 6,91zł. Dużo nie zrobiłem, bo wszystkie akcje robiłem jedną ręką. Zapytacie a co robiła drugaLol? Odpoczywała. Ano to właśnie ta "kontuzja", a dokładniej chyba nadwyrężenie nadgarstka, ale diagnozę sam sobie postawiłem, więc może co innego. Łatwo nie było robić akcji i teraz też tego wpisu najprzyjemniej się nie piszę, ale musiałem coś zarobić i coś dodać do dziennika Smile Ale odebrałem 20zł z bonusu i zleciłem ponad 170zł wypłaty Cool

Cele:
  • Poprawić formę dziennika (dalej nie wiem jak Tongue)
  • Doczytać na temat zarobku CPC
  • Wejść w inne strony typu mypay
  • Wejść w strony z ankietami, jako dodatkowy zarobek
  • Poczytać poradniki na forum
  • Codziennie dodawać wpis -
  • Pracować i się nie opierdzielać :]
  • Czytać książkę
  • Zrobić sygnaturkę
  • Ponumerować dni dziennika
  • [new] Dobić w tym tygodniu do wypłaty na hivemicro

Do tego nowego celu zrobię prawdopodobnie małe podsumowanie zarobków tak jak poniżej:

469,38/1000zł do 22 czerwca

Niezbyt dobrze ten cel wygląda.