Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
betathome - dla polaków? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: betathome - dla polaków? (/Temat-betathome-dla-polakow-147896)



betathome - dla polaków? - JaśnieD - 31-05-2017 19:35

Witam, mam pytanie - czy na bet-at-home można grać normalnie bez jakichkolwiek konsekwencji? Rozmawiałem z supporterem i oni działają na licencje malty - polacy mogą grać tam. A nie zostanę ukarany?


RE: betathome - dla polaków? - michaciesli - 31-05-2017 20:24

Jeśli Cię dojdą to możesz beknac. Gra na bah w polsce jest niezgodna z prawem. Nie wplacaj bezpośrednio środków z konta, ani nie wyplacaj na konto bankowe, bo już byli tacy którzy dostali karę wysokości 10x wpłaty. Legalny tylko sts i temupodobne gowno gdzie zabierają 12%


RE: betathome - dla polaków? - JaśnieD - 31-05-2017 20:40

(31-05-2017 20:24)michaciesli napisał(a):  Jeśli Cię dojdą to możesz beknac. Gra na bah w polsce jest niezgodna z prawem. Nie wplacaj bezpośrednio środków z konta, ani nie wyplacaj na konto bankowe, bo już byli tacy którzy dostali karę wysokości 10x wpłaty. Legalny tylko sts i temupodobne gowno gdzie zabierają 12%
To czemu mnie supporter okłamał? Napisał, że Polacy mogą grać bez żadnych konsekwencji z ich strony. A gdybym wpłacił ze Skrill'a - to mogę dostać karę od US?


RE: betathome - dla polaków? - rachman - 01-06-2017 19:24

Cytat:Zgodnie z art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego (K.k.s.) – kto na terytorium RP uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym, podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych. Czyn ten stanowi przestępstwo skarbowe.
Przez pojęcie „uczestniczyć na terytorium RP” rozumie się fizyczną obecność grającego podczas dokonywania czynności związanych z uczestnictwem, tj. podczas korzystania z Internetu w celu obstawiania wyników meczów (łatwo to sprawdzić po numerze IP).
źródło: http://legalnybukmacher.com/co-grozi-za-gre-w-nielegalnych-zakladach-bukmacherskich/

Nie wiem czy aktualne bo były jakieś zmiany w karach ostatnio ale grać Polacy mogą ale nie przebywając na terenie naszego kraju.
Ty nie kombinuj skrilami i innymi pierdołami bo to bez różnicy - chodzi o to gdzie przebywasz obstawiając.


RE: betathome - dla polaków? - spaltooln - 02-06-2017 11:28

(31-05-2017 20:40)JaśnieD napisał(a):  
(31-05-2017 20:24)michaciesli napisał(a):  Jeśli Cię dojdą to możesz beknac. Gra na bah w polsce jest niezgodna z prawem. Nie wplacaj bezpośrednio środków z konta, ani nie wyplacaj na konto bankowe, bo już byli tacy którzy dostali karę wysokości 10x wpłaty. Legalny tylko sts i temupodobne gowno gdzie zabierają 12%
To czemu mnie supporter okłamał? Napisał, że Polacy mogą grać bez żadnych konsekwencji z ich strony. A gdybym wpłacił ze Skrill'a - to mogę dostać karę od US?

Napisali Ci dobrze i zarazem cwanie. Z ich strony nie będzie żadnych konsekwencji, bo niby czemu miałyby być. Ze strony polskich służb jednak konsekwencje będą jeśli do ciebie dojdą. Smile


RE: betathome - dla polaków? - rachman - 02-06-2017 11:45

Wierzyć komuś kto chce na nas zarobić jest dość naiwne tak na marginesie. Zwykła firma nie ma bo nie musi mieć wiedzy o działaniach służb podatkowych czy innego typu w danym kraju więc radziłbym pytać na drugi raz na KIP w kwestiach podatkowych itp. a radców prawnych w sprawach wykroczeń/przestępstw itp. a nie konsultantów...


betathome - dla polaków? - Artinesse - 27-02-2018 11:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.