Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skradziony Sony Xperia E4 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Skradziony Sony Xperia E4 (/Temat-Skradziony-Sony-Xperia-E4-147891)



Skradziony Sony Xperia E4 - xjointmanx - 31-05-2017 17:02

Witam
Będac za granica (DE) Miałem 2 telefony samsunga i rozbitego Sony Xperia E4 była w nim karta pamieci 8gb z moimi zdjeciami filmami muzyka telefon był kupiony w PL przed wyjazdem jako mp3 i do neta. Ktos mi go zajeb.. mam kartonik imei i inne duperele czy jest jakas mozliwosc aby zlokalizowac ten telefon jezeli nic tam nie aktywowalem.. telefon mnie nie interesuje tylko karta pamieci !!


RE: Skradziony Sony Xperia E4 - coffee - 01-06-2017 10:40

„Ludzie dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili”


RE: Skradziony Sony Xperia E4 - Captain - 01-06-2017 18:30

Prawdopodobnie już po ptokach bo podobno złodzieje kasują lub wyrzucają kart pamięci i zawartość skradzionego telefonu zaraz po jego zabraniu. Może nawet już gdzieś ten telefon zdążyli sprzedać.


RE: Skradziony Sony Xperia E4 - rachman - 01-06-2017 18:52

Zgłoś na policję nr imei. Może udzielą Ci jakiegoś info czy da się to namierzyć. Poszukaj też na forach/blogach związanych z telekomunikacją/sieciami komórkowymi. Bywają tam biegasy ale samemu raczej ciężko by namierzyć fonik. Główny czynnik to "ile jesteś w stanie wydać". Lata temu znałem osobę z ochrony która z kimś łatwiła lokalizacje telefonu po numerze telefonu ale nie wiem jak z imei by było. Być może też jakoś się da lae i tak podejrzewam że trzeba mieć znajomego w sieciach komórkowych by miał dostęp do BTSów.


RE: Skradziony Sony Xperia E4 - Captain - 01-06-2017 19:02

Tylko, że to było za granicą, więc musiałby iść do policji w tamtym kraju. Bo polska policja raczej nie ma dostępu do zagranicznej telefonii, w sensie nie może na ich terenie namierzać telefonów i działać.


RE: Skradziony Sony Xperia E4 - rachman - 01-06-2017 19:11

Niby tak ale zgłosić kradzież możesz. Wpiszą imei do bazy i może info jakieś kiedyś dostaną. Współpraca między krajami istnieje ale nie wiem czy w tak małej sprawie im się będzie to chciało/będą mieli możliwość pchać Wink