Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na programowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na programowanie (/Temat-Zarabianie-na-programowanie-147873)

Strony: 1 2


Zarabianie na programowanie - kurogami12 - 30-05-2017 20:41

Jak w temacie, posiadam już jakieś umiejętności w programowaniu jednak nigdy nie wykonałem zlecenia za pieniądze, nie jestem w stanie jednak powiedzieć, czy byłbym w stanie. Dlatego chciałbym wiedzieć, jak może wyglądać jakieś w miarę proste zlecenie (które jest prawdopodobne, że ktoś złoży), jak mogę sprawdzić, czy byłbym w stanie napisać coś co jest warte jakiekolwiek pieniądze? Szukałem już podobnego pytania ale nigdzie w internetach nie znalazłem. Dodatkowo jeszcze gdzie mógłbym szukać jakiś zleceń? (Głównie posiadam umiejętności programowania w C++ i C# )


RE: Zarabianie na programowanie - mahuzz - 30-05-2017 21:53

Freelancer - tam jest tego od groma Smile


RE: Zarabianie na programowanie - Mariuszeek - 30-05-2017 22:20

Zlecenia to wal na olx Tongue zobacz co Ci zaproponują i tyle, trochę głupie pytania zadajesz.


RE: Zarabianie na programowanie - kurogami12 - 30-05-2017 23:03

ale ja na razie nie chce przyjąć zleceń a raczej poznać pewien próg jaki powinienem spełniać


RE: Zarabianie na programowanie - Mariuszeek - 30-05-2017 23:17

To po prostu odpisujesz, że nie dasz rady i tyle.


RE: Zarabianie na programowanie - Brodzik23 - 30-05-2017 23:52

haha wasze odpowiedzi do tematu mnie zaskakują XD jemu chodzi o to czy lub kiedy się osiąga jakiś próg umiejętności do wykonywania nawet najprostszych zleceń (uznaję że samo opanowanie języka nie robi z Ciebie freelancera right ? Big Grin ) . W wolnochłopskim tłumaczeniu : opanowałem język ++ i c# czy już mogę wykonywać te najprostsze zlecenia? Macie jakieś swoje projekty ? ( o ile dobrze zrozumiałem autora )


RE: Zarabianie na programowanie - kurogami12 - 30-05-2017 23:58

tak, dokładnie, pan Brodzik23 zrozumiał mnie idealnie, dziękuje za przetłumaczenie moich słów z polskiego na nasze xD


RE: Zarabianie na programowanie - dom3lek - 31-05-2017 10:07

Często biorąc projekt uczysz się nowych rzeczy. Programista uczy się całe życie, więc nie ma to jako granicy, która określa czy możesz wziąć projekt, czy też nie. Ja będąc Android Developerem, nauczyłem się sporo biorąc ogromne i wymagające poświecenia projekty.


RE: Zarabianie na programowanie - xOceanFirex - 31-05-2017 10:50

Weź pierwsze zlecenie i douczysz się przy okazji.


RE: Zarabianie na programowanie - Apps - 31-05-2017 13:02

Jak wyżej, weź jakieś zlecenie za małe pieniądze na początek ( zazwyczaj klient podaje budżet ) i ucz się na bieżąco, bo skoro zadajesz takie pytanie to tak naprawdę nie masz pojęcia co i ile umiesz i tylko jakieś realne zlecenia to zweryfikują.