Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program Partnerski Finansowy - Jaki wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program Partnerski Finansowy - Jaki wybrać? (/Temat-Program-Partnerski-Finansowy-Jaki-wybrac-147851)

Strony: 1 2


Program Partnerski Finansowy - Jaki wybrać? - Martinuss - 30-05-2017 09:40

Witam

Tak jak w temacie, jaki program partnerski finansowy wybrać? ComperiaLead? Agora? PP Bankier.pl? Czy coś innego? Smile

Zależy mi na tym aby stawki były wysokie i nie za długie oczekiwanie na akceptację wniosków Wink

Przy okazji może ktoś podać jakie są stawki za założenie konta w Nest Banku w wyżej wymienionych programach partnerskich?
Jakie trzeba spełnić warunki aby zaakceptowano wniosek? Tylko założyć konto? Cool


RE: Program Partnerski Finansowy - Jaki wybrać? - xjointmanx - 30-05-2017 10:15

No ja rowniez sie dolaczam do pytanie tez chce zalozyc konto w NestBanku


RE: Program Partnerski Finansowy - Jaki wybrać? - mumminos - 30-05-2017 11:45

(30-05-2017 09:40)Martinuss napisał(a):  Jakie trzeba spełnić warunki aby zaakceptowano wniosek? Tylko założyć konto? Cool

Założyć konto przez neta, przyjeżdża kurier, podpisujesz umowę, ona wraca do Nest Banku a konto musisz posiadać co najmniej 14 dni.


RE: Program Partnerski Finansowy - Jaki wybrać? - xjointmanx - 30-05-2017 12:33

A jaka jest srednia stawka za zalozenie konta w tych programach i jakie minimum do wyplaty


RE: Program Partnerski Finansowy - Jaki wybrać? - PaidMoney - 30-05-2017 12:40

70-80zł tak mi się zdaje, ale są nawet po 120zł i więcej Wink


RE: Program Partnerski Finansowy - Jaki wybrać? - rejwus15 - 30-05-2017 13:32

Może Money2Money? Jeśli chodzi o zaliczenia wniosków to zawsze jest tak:

Na przykład:

od 1 do 30 kwietnia naliczają Ci się wnioski wysłane przez ludzi, którzy np założyli konto z Twojego polecenia i zawsze do końca kolejnego miesiąca masz podliczone, czyli w tym przypadku do końca maja itd.

Te stawki się wahają w każdej sieci, są też premie jeśli zarabiasz więcej. Masz po prostu wtedy większe stawki itd. Więc ciężko powiedzieć.

Ja Nest Bank mam aktualnie tam za 50zł i mam to początkowe konto bez żadnych bonusów.

Z tego co wiem to w Agorze fajnie zaliczają leady Smile Ale jeśli chodzi o pożyczki, konta bankowe to zawsze są rozliczane kiedy spełni się warunki.


RE: Program Partnerski Finansowy - Jaki wybrać? - AgoraPerformance - 31-05-2017 11:29

@[Martinuss]

Zapraszamy do Naszego Tematu na forum zc.com:

http://zarabiam.com/Temat-AgoraPerformance-pl-stabilna-siec-afiliacyjna-146294 Smile


Dodatkowo serdecznie zapraszamy do rejestracji:

REJESTRACJA W AGORA PERFORMANCE


Poza tym gwarantuję, że posiadamy unikalne oferty dla Naszych wydawców! Smile




@[rejwus15]
PS. Jeśli chodzi o konto w NestBanku oferujemy 70 PLN. Wink

[Obrazek: m0O1vHB.png]


RE: Program Partnerski Finansowy - Jaki wybrać? - Martinuss - 31-05-2017 16:06

@[AgoraPerformance]

Dziękuję Smile

Chciałbym zapytać dodatkowo, jeśli będę chciał zakładać konto firmowe w mBank to zostanie mi naliczona prowizja skoro już posiadam w mBank konto prywatne? Wink

Wiem że przy programie PolecamBank (od mBanku) nie zostałaby naliczona prowizja gdyż posiadam już konto prywatne.


RE: Program Partnerski Finansowy - Jaki wybrać? - nitram - 31-05-2017 19:00

@[Martinuss]

1. Comperialead - za nest konto 70 zł
wymagania :
Cytat:Prowizja naliczana jest za założenie konta osobistego oraz za zalogowanie do bankowości internetowej przynajmniej 1 raz w ciągu 2 miesięcy od daty podpisania umowy o konto.

2. Bankier (System Partnerski) za nest konto 60 zł
wymagania:
Cytat:Wynagrodzenie przyznane będzie za poprawny wniosek, na podstawie którego zostanie podpisana umowa o konto osobiste, w ciągu 60 dni od jego uruchomienia nastąpi co najmniej jedno logowanie do bankowości internetowej oraz klient nie odstąpi od umowy o rachunek w ciągu 14 dni od jej podpisania.

3. TMefekt - za nest konto 75 zł
wymagania:
Cytat:Wynagrodzenie przysługuje za każdego nowego klienta, który spełni wszystkie poniższe warunki:
- za pośrednictwem Wydawcy zostanie przekierowany do serwisu,
- w ciągu 30 dni od daty przekierowania otworzy konto osobiste Nest Bank i je aktywuje.

4. Tak jak mBank tak i Nest bank ma swój własny PP tam za konto dostaniesz 85 zł

5. money2money - za nest konto 75zł
wymagania:
Cytat:Prowizja naliczana za otwarte konto + Pierwsze logowanie do systemu transakcyjnego w ciągu 60 dni i nieodstąpienie od umowy w ciągu 14 dni od daty jej podpisania. Obsługa Call Center wykluczona.

6. AgoraPerformance - za nest konto 70 zł
wymagania:
Cytat:Wynagrodzenie przyznane będzie za aktywne konto (założenie konta, 1 logowanie do systemu transakcyjnego w ciągu 60 dni i nieodstąpienie od umowy w ciągu 14 dni od daty jej podpisania)

Podsumowując ciężko wybrać jeden słuszny program partnerski, od kilku lat korzystam z tych co podałem jako główne, plus kilka dodatkowych jeszcze. Co do stawek to są różne w różnych okresach zależy który program z jakim bankiem prowadzi wspólną akcję, co do rozliczeń i czasu to jest różnie, ale przy produktach finansowych często czas od momentu złożenia wniosku do wypłaty pieniędzy to okres 30-60 dni.



Co do konta firmowego w mBanku to możesz dostać nawet 130-170 zł ogólnie za firmowe konta sporo dostajesz.
Zgodnie z zapisem w jednym z programów:
Cytat:CPS - wynagrodzenie za każdy poprawnie wypełniony wniosek online, zwalidowany przez bank.
otrzymasz wynagrodzenie za to konto firmowe będąc już klientem banku mając konto osobiste.

Jak będziesz mieć więcej pytań to pisz w tym wątku albo na PW. Jeśli byłbyś skłonny zarejestrować się w którymś PP z linku polecającego to pisz śmiało.


RE: Program Partnerski Finansowy - Jaki wybrać? - Martinuss - 31-05-2017 21:39

Dziękuję Panie @[nitram] za szczegółowe opisanie Smile
W razie pytań to dam znać na PW Smile