Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zwiększamy wypłatę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zwiększamy wypłatę! (/Temat-Zwiekszamy-wyplate-147848)

Strony: 1 2


RE: Zwiększamy wypłatę! - zakazanyowoc - 01-06-2017 15:12

Jednak nie wszystko się udało dzisiaj zrealizować, małe przeszkody podczas pracy ale jeszcze jest czas wieczorem ;p

- dodanie minimum 2 posty na blogu (dodany 1, ale wieczorem na pewno dodam kolejnego)
- utworzone profile pod kolejna niszke mam zamiar jeszcze utworzyć ze 3 profile + taką samą ilość dla kolejnej niszy a jutro pewnie powędrują do indeksera ogólnie na razie mało linkuje bo świeża domena więc na spokojnie żeby od razu filtra nie wyłapać później pewnie zainteresuje się jakimiś płatnymi usługami
- LP pod WH ogarnięte
- pod nowe nisze tworzenie yt + filmik oraz facebook i podlinkowanie pod dany adres url (wykonane dla 1 niszy)
+ cardio 40 min (przesunięte na jutro)

Dodatkowo, że na blogu multiniszowym z hackami dodaję praktycznie takie same słowa kluczowe pod każdy post zmieniając jedynie frazy gry to postanowiłam sobie ułatwić nieco życie i napisałam malutki skrypt żeby to wszystko przyśpieszyć i nie bawic sie w kopiuj wklej zmień Tongue

[Obrazek: bAbgU5x.jpg]

Jak ktoś by chciał mogę podesłać ;p


Oczekiwania na pierwszego leada trwają, ale ile to zajmie to nie wiadomo. W każdym razie jak wpadnie na pewno będzie mega motywacja Wink


RE: Zwiększamy wypłatę! - zakazanyowoc - 04-06-2017 19:32

W ten weekend trochę mało się udało podziałać, ale zawsze coś - małymi kroczkami do przodu Wink

Wpadł pierwszy lead: $1.49 to już coś. Huh Dodatkowo w statystykach na blogu też się powoli coś zaczyna dziać, także chyba idę w dobrym kierunku.

- Zaczęłam tworzyć Blogi WEB 2.0
- Kanał yt pod nową niszę + profil na google odpowiednio podlinkowany
- Dodany nowy post

+ Zaległe cardio 40 min
+ Trening siłowy

Jutro w planach:
- dodanie kolejnego postu
- utworzyć po 10 profili na obecne nisze
- dodać parę filmików na yt
+ cardio 40 min

Pewnie jeszcze coś wyjdzie w trakcie Wink