Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zwiększamy wypłatę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zwiększamy wypłatę! (/Temat-Zwiekszamy-wyplate-147848)

Strony: 1 2


Zwiększamy wypłatę! - zakazanyowoc - 30-05-2017 08:33

Cześć wszystkim! Postanowiłam ponownie założyć dziennik, aby zmobilizować się do pracy. Poprzedni bardzo szybko upadł. Niestety przeliczyłam swoje siły (praca na całym etacie, a do tego szkoła) co w sumie zajmowało mi cały dzień. Aktualnie jestem już po maturach i mam zamiar dalej działać - z większym zaangażowaniem. Mimo wszystko poniekąd udało mi się zrealizować wcześniej wyznaczone cele (tatuaż jest, skok ze spadochronu zaliczony) także jestem zadowolona. Zarobki były głównie wtedy z automatu Wink

Cele na dzień dzisiejszy?
Aktualnie jako tako w chwili obecnej sobie nie wyznaczyłam, ale robię kursy na A2, więc jakby się udało zdać to przydałby się jakiś wolny $ na zakup maszyny. Dodatkowo planuje wakacje na Bali, więc każdy dodatkowy grosz mile widziany. Rolleyes

Plany na dzisiaj:
- Zakup domeny
- Przygotowanie bloga (theme,optymalizacja itd)
- Dodanie pierwszego posta

Na chwilę obecną startuje na początek z blogiem z hackami (nisza, która nigdy nie umiera) Big Grin

Dodatkowo posiadam niszę WH (ale nie wiem co z niej wyjdzie), muszę ogarnąć tekst oraz ostatnie poprawki nad LP.

No i oby do przodu! Tym razem się nie poddam Smile


RE: Zwiększamy wypłatę! - Mariuszeek - 30-05-2017 09:23

Powodzenia Smile


RE: Zwiększamy wypłatę! - zakazanyowoc - 31-05-2017 06:59

Dzięki! Wink

Wczorajsze plany zrealizowane:
- zakup domeny (nawet dwóch)
- Blog przygotowany, zoptymalizowany ale na pewno coś wyjdzie jeszcze w trakcie
- Post dodany
- Dodatkowo stworzony LP pod WH


+ zaliczone cardio 40 min Big Grin

Dzisiaj:
- Dodanie 2-3 postów na bloga multiniszowego
- Optymalizacja LP pod WH
- Utworzenie 10-15 BL

+ trening siłowy

Niby mało, ale powolutku do przodu. Praca na etacie przed komputerem więc nie będę tyle siedzieć przed ekranem i muszę to jakoś powoli ogarniać. Huh


RE: Zwiększamy wypłatę! - Mariuszeek - 31-05-2017 10:04

Co to znaczy utworzenie 10-15BL? Jakieś blogi pod blackhat tworzysz, czy jak? Smile


RE: Zwiększamy wypłatę! - zakazanyowoc - 31-05-2017 10:06

Mam na myśli backlinki, będę tworzyć profile i do nich linkować post na blogu Wink


RE: Zwiększamy wypłatę! - Mariuszeek - 31-05-2017 10:34

okej, już wiem o co chodzi Big Grin


RE: Zwiększamy wypłatę! - headhunterz - 31-05-2017 15:17

powodzenia, będe obserwowal Smile


RE: Zwiększamy wypłatę! - zakazanyowoc - 31-05-2017 17:41

Dzięki Wink Udało się dzisiaj wszystko zrobić co zostało zaplanowane, nawet nieco ponad.

- Dodanie 2 postów na bloga multiniszowego
- Optymalizacja LP pod WH
- Utworzenie 10-15 BL + wrzucone do indekserów
- Utworzenie kanału na Yt i wrzucenie filmiku + facebook oraz podlinkowanie pod nisze
- Zamówiony został mały dodatek do wykonania co powinno w przyszłości zwiększyć konwersję

+ trening siłowy

Dodatkowo na blogu multiniszowym wprowadziłam jeszcze kilka poprawek do optymalizacji + dodanie sitemap i myślę, że wyszło całkiem fajnie (z 60 podniesione do 100) oraz poprawa czasu ładowania.

[Obrazek: qbOY9Ku.jpg]

Może jeszcze wieczorkiem coś podziałam ;p

Na jutro na pewno:
- dodanie minimum 2 posty na blogu
- kolejne tworzenie profilów i wrzucenie do zaindeksowania
- muszę popracować jeszcze nad LP WH (wyglądem), aby bardziej zachęcał potencjalnego użytkownika
- pod nowe nisze tworzenie yt + filmik oraz facebook i podlinkowanie pod dany adres url
+ cardio 40 min Huh


RE: Zwiększamy wypłatę! - Zawik - 31-05-2017 21:10

Zapowiada się ciekawie, będę obserwował Wink


RE: Zwiększamy wypłatę! - Rusek95 - 31-05-2017 21:32

Oby tak dalej !!! Powodzenia Big Grin