Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting ONE.COM windykacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting ONE.COM windykacja (/Temat-Hosting-ONE-COM-windykacja-147846)



Hosting ONE.COM windykacja - krzysiek349 - 30-05-2017 07:57

Witajcie,
Dostałem takiego meila:
Cytat:Drogi/Droga ****

Niestety, na Twoim koncie zamówienia w One.com wciąż są zaległe opłaty.

Ponieważ kilkakrotnie informowaliśmy Cię o tym i nie przyniosło to żadnego efektu, Twój abonament przestrzeni Web zostanie zawieszony w ciągu 48 godzin. Zwróć uwagę, że nie jest to jego zakończenie, a jedynie zawieszenie, zgodnie z warunkami handlowymi.

Informujemy, że zaległa kwota musi zostać uiszczona.

Dodatkowe koszty i odsetki od kwoty zaległości muszą zostać zapłacone w przypadku, gdy sprawa została przekazana do windykacji.

Zaległa kwota wnosi PLN 173,54.

Zaległą kwotę można zapłacić, korzystając z poniższego łącza:

Zapłać teraz

Po uiszczeniu opłaty online zawieszenie zostanie natychmiast odwołane.

Jeśli chcesz anulować swój abonament, skontaktuj się z działem obsługi klienta One.com.




Pomoc przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Pytania? Skontaktuj się z nami w każdej chwili!

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc


Pozdrawiamy
One.com

Myślicie, że poważnie wezwą windykację do otrzymania tej kwoty? Nigdy się z tym nie spotkałem, brałem hosting na rok, po roku jak nie chciałem to nie płaciłem i tyle, hosting zamykali i po sprawie, a tu widzę koszta...Jak macie hosting wykupiony lub domenę w serwisie ONE.COM, to zastanówcie się czy będziecie chcieli trzymać stronę dłużej niż rok xd.


RE: Hosting ONE.COM windykacja - radek0389 - 30-05-2017 09:14

Pisałeś do nich? Dzwoniłeś? Najpierw spróbuj załatwić sprawę z nimi, że nie chcesz kontynuować swiadczonych usług.


RE: Hosting ONE.COM windykacja - krzysiek349 - 30-05-2017 09:18

Napisałem i anulowałem. Ale w wiadomości i tak była zawarta informacja o uregulowaniu kwoty. Hmm nie wiem co z tym robić, szkoda mi płacić xd


RE: Hosting ONE.COM windykacja - radek0389 - 30-05-2017 09:20

To napisz im jeszcze raz, że za co masz płacić, jak usługi już nie przedłużyłeśTongue.