Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZLECĘ] Reklamę mojego FanPage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZLECĘ] Reklamę mojego FanPage (/Temat-ZLECE-Reklame-mojego-FanPage-147814)



[ZLECĘ] Reklamę mojego FanPage - T@JEMNICZY - 29-05-2017 13:27

Witam serdecznie.


Szukam osób, które chciałby mi pomóc w rozreklamowaniu mojego FanPage. Tematyka tego FanPage to muzyka klubowa. Nigdy nie będę promował na tym profilu linków na których można zarobić. Chciałbym po prostu zwiększyć zasięg a także ilość polubień mojego profilu. Na chwilę obecną mam kilkadziesiąt polubień. Byłbym wdzięczny za reklamę na Twoim fanpage, koncie ze znajomymi bądź grupie.

Jeśli chciałbyś mi pomóc to zapraszam na PW. Serdeczne dzięki. Pozdrawiam Smile



RE: [ZLECĘ] Reklamę mojego FanPage - piotrgk4 - 29-05-2017 13:32

@[T@JEMNICZY] Bardzo polecam użyć w tej sytuacji facebook ads Smile
Możesz sam określić odbiorców, zasięgi, jaki typ kampanii Cię interesuje Smile


RE: [ZLECĘ] Reklamę mojego FanPage - ojtam - 29-05-2017 13:51

napisałem priv.


RE: [ZLECĘ] Reklamę mojego FanPage - Ania Stokrotka - 29-05-2017 16:53

(29-05-2017 13:27)T@JEMNICZY napisał(a):  
Witam serdecznie.


Szukam osób, które chciałby mi pomóc w rozreklamowaniu mojego FanPage. Tematyka tego FanPage to muzyka klubowa. Nigdy nie będę promował na tym profilu linków na których można zarobić. Chciałbym po prostu zwiększyć zasięg a także ilość polubień mojego profilu. Na chwilę obecną mam kilkadziesiąt polubień. Byłbym wdzięczny za reklamę na Twoim fanpage, koncie ze znajomymi bądź grupie.

Jeśli chciałbyś mi pomóc to zapraszam na PW. Serdeczne dzięki. Pozdrawiam Smile

Napisałam do pana. Pozdrawiam


[ZLECĘ] Reklamę mojego FanPage - Coristo - 04-10-2017 20:05

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.