Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wykorzystać potężną baze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak wykorzystać potężną baze (/Temat-Jak-wykorzystac-potezna-baze-147812)

Strony: 1 2


Jak wykorzystać potężną baze - s4rrow - 29-05-2017 12:54

Witam.
Przez jakiś czas udało mi się, poprzez własną stronę internetową, zgromadzić dosyć ogromną bazę danych (imię, nazwisko, numer telefonu, email, miejscowość). Użytkownicy dobrowolnie zapisywali się do newslettera, poprzez formularz, akceptując regulamin oraz wypełniając formularz.
Teraz po tym czasie, chciałbym w jakiś sposób spieniężyć zgromadzona bazę.
Unikalnych rekordów posiadam około 120-150 tysięcy.

Czy ktoś z większym ode mnie doświadczeniem, podpowiedziałby w jaki sposób mogę to zrobić. Nakierować.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam.


JAk wykorzystać potężną baze - Roser17 - 29-05-2017 14:53

To zależy jaka byla grupa docelowa na stronie


JAk wykorzystać potężną baze - mahuzz - 29-05-2017 16:15

Programy partnerskie, dostęp premium, sprzedać bazę, założyć sklep internetowy tematycznie powiazany. To nie jest mało rekordów, przydałoby się coś z tym zrobić Smile powodzenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: JAk wykorzystać potężną baze - s4rrow - 29-05-2017 16:47

Tematyka to osoby, interesujące się odzieżą i nowinkami modowymi


RE: JAk wykorzystać potężną baze - Ania Stokrotka - 29-05-2017 16:58

Możesz sprzedawać reklamy Smile, jak wspomniałeś posiadasz mail oraz numery telefony. Istnieją strony z których możesz wysyłać SMS'y, mail'e oczywiście masowo. Reklamę możesz zaproponować komukolwiek.


RE: JAk wykorzystać potężną baze - s4rrow - 29-05-2017 17:08

Hmm.. Jest to jakiś pomysł.
Kwestia tego, że niestety moje możliwości nie pozwalają mi realnie oszacować wartości takiej reklamy, oraz co prawda samej wartości bazy.
Prowadząc swoją działalność w internecie, kiedyś, kiedyś wpadłem na pomysł aby zacząć gromadzić takową bazę.
Nikogo do tego nie zmuszałem, bo na tamtą chwilę nie sądziłem, że jednak tyle się tego nazbiera.
Na tą chwilę baza rozrasta się w bardzo szybkim tępie, ale do czasu aż nie będzie jakoś wykorzystana, nie przynosi zysku. A jak coś nie przynosi zysku, to przynosi stratę.
Od zawsze się tym kierowałem, dlatego teraz chciałbym coś z tym zrobić.
Pozdrawiam.


RE: JAk wykorzystać potężną baze - plem - 29-05-2017 17:19

posiadając legalnie taką bazę z możliwość przesyłania treści marketingowych możesz dołączyć do współpracy z domami mediowymi lub innymi agencjami mailingowymi i brać udział w kampaniach mailingowych.

Opiszesz w jaki sposób udało Ci się zebrać tak pokaźną bazę ?
Jakie koszty ile czasu to trwało ?


RE: Jak wykorzystać potężną baze - rcielak - 29-05-2017 17:24

Masz zgloszona owa baze do giodo?


RE: Jak wykorzystać potężną baze - rachman - 29-05-2017 20:08

No właśnie - baza zarejestrowana? Niby teraz coś się pozmieniało ale tutaj to raczej nie zanikł obowiązek rejestracji. Bez tego możliwości się nie zmieniają ale rodzą się pewne ewentualne problemy Wink

Jak ciuszki to waliłbym oferty na mail - idzie lato, sporo promocji będzie lub jest. Wiesz pantalony nad balatony Wink , klapki, kapelusze, okulary itd. Na sms można wysłać jakiś adres strony na której kodzik rabatowy masz do oddania.


RE: Jak wykorzystać potężną baze - Mariuszeek - 30-05-2017 11:31

Jak jest legalna i zarejestrowana to podbijaj do dużych firm. Chyba, że sam ogarniasz programy partnerskie itp. to wtedy możesz zarobić kupę kasy samemu Tongue