Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak sprawdzać żywotność wielu kont fb? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak sprawdzać żywotność wielu kont fb? (/Temat-Jak-sprawdzac-zywotnosc-wielu-kont-fb-147806)



Jak sprawdzać żywotność wielu kont fb? - Fsociety - 29-05-2017 09:49

Witajcie,

Posiadam większą ilość kont na fb, lecz jeżeli miałbym logować się na każde z osobna, by sprawdzać czy nie zostały czasem zablokowane to by zajęło mi "wieczność"...

Jaki polecicie program / stronę, gdzie mogę na bieżącą hurtowo sprawdzać czy moje konta nie zostały czasem zablokowane?
Chodzi mi oczywiście o darmowe sposoby.

Za pomoc z góry wielkie dzięki Wink


RE: Jak sprawdzać żywotność wielu kont fb? - erner - 29-05-2017 09:59

Wklej adres mail w wyszukiwarkę na fb i będziesz miał konto, wyświetli się jeżeli jest dobre lub ma weryfikacje zdjęciowa, jeżeli weryfikacja na dowód to nie wyświetli się lub jeżeli usunięte to także się nie wyświetli. Dodatkowo możesz sprawdzić na mailu czy fb nie pisał do ciebie z informacja o blokadzie konta.


RE: Jak sprawdzać żywotność wielu kont fb? - Fsociety - 29-05-2017 10:02

(29-05-2017 09:59)erner napisał(a):  Wklej adres mail w wyszukiwarkę na fb i będziesz miał konto, wyświetli się jeżeli jest dobre lub ma weryfikacje zdjęciowa, jeżeli weryfikacja na dowód to nie wyświetli się lub jeżeli usunięte to także się nie wyświetli. Dodatkowo możesz sprawdzić na mailu czy fb nie pisał do ciebie z informacja o blokadzie konta.
Jeżeli konto wyłapie jakąkolwiek weryfikację / blokadę to zawsze będę informowany przez fb o tym na maila?


RE: Jak sprawdzać żywotność wielu kont fb? - erner - 29-05-2017 10:08

Powinieneś zostać poinformowany za każdym razem ale czy tak jest to nie wiem, pamiętam maile na poczcie z taka informacją - Dostęp do twojego konta został ograniczony... . Gdy dostawałeś bana kiedyś wszystko było wyszczególnione w Panel Pomocy. A każda wiadomość z panelu pomocy powinna być także na mailu.


RE: Jak sprawdzać żywotność wielu kont fb? - Fsociety - 29-05-2017 10:10

Okej zatem dzięki za pomysł, a kojarzysz jakąś stronkę / program, który automatycznie i hurtowo sprawdza czy konto jest w porządku?
Możesz podać także płatne.


RE: Jak sprawdzać żywotność wielu kont fb? - erner - 29-05-2017 10:58

Nic takiego nie znam, niestety


RE: Jak sprawdzać żywotność wielu kont fb? - s4rrow - 29-05-2017 14:40

Witaj.
Jestem w stanie nakodzić skrypt który sprawdzi Ci te konta bez problemu.
koszt 50pln, zainteresowany?


Jak sprawdzać żywotność wielu kont fb? - Artinesse - 02-03-2018 14:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.