Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Platforma do polecania kont bankowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Platforma do polecania kont bankowych (/Temat-Platforma-do-polecania-kont-bankowych-147801)

Strony: 1 2


Platforma do polecania kont bankowych - karol9919 - 28-05-2017 22:24

Polecacie jakąś platformę do promowania/polecania kont bankowych, pożyczek itp.?


RE: Platforma do polecania kont bankowych - Rusek95 - 29-05-2017 16:14

Ale to z jakiegoś serwisu juz masz linki tak ?


RE: Platforma do polecania kont bankowych - rachman - 29-05-2017 19:43

Chodzi ci o serwis afiliacyjny skąd weźmiesz te linki czy gdzie promować własne linki... bo tak zadane to pytanie że...


RE: Platforma do polecania kont bankowych - karol9919 - 29-05-2017 19:47

(29-05-2017 19:43)rachman napisał(a):  Chodzi ci o serwis afiliacyjny skąd weźmiesz te linki czy gdzie promować własne linki... bo tak zadane to pytanie że...

chodzi o serwis z którego wezmę linki


RE: Platforma do polecania kont bankowych - radek0389 - 29-05-2017 19:56

Najbardziej popularne to bankier.pl, comperialead.pl i money2money.pl. Można też poszukać ofert w innych sieciach afiliacyjnych, jak tradetracker, tradedoubler, awin, netsales. Ale ogólnie te pierwsze powinny ci wystarczyc.


RE: Platforma do polecania kont bankowych - rachman - 29-05-2017 19:59

No to jak wyżej, kolega wymienił prawie wszystko + ebroker.


RE: Platforma do polecania kont bankowych - xjointmanx - 29-05-2017 21:50

A takie pytanie mam odnosnie tych stron Chce zalozyc konto w banku chodzi mi o Nestbank jak zarejestruje sie w jakims z tych serwisow i ze swojego linka zaloze online komto to otrzymam prowizje ?


RE: Platforma do polecania kont bankowych - radek0389 - 29-05-2017 21:51

(29-05-2017 21:50)xjointmanx napisał(a):  A takie pytanie mam odnosnie tych stron Chce zalozyc konto w banku chodzi mi o Nestbank jak zarejestruje sie w jakims z tych serwisow i ze swojego linka zaloze online komto to otrzymam prowizje ?
Tak, otrzymasz prowizje.


RE: Platforma do polecania kont bankowych - rachman - 29-05-2017 21:57

Otzrymasz jeśli dany serwis zezwala na zakładanie na siebie Wink Większość na siebie zezwala na szczęście. Zadbaj o wyczyszczenie cookies przez złożeniem wniosku i by akceptacja cookies była włączona. Wtedy mało prawdopodobne by coś poszło nie tak.


RE: Platforma do polecania kont bankowych - karol9919 - 31-05-2017 23:20

(29-05-2017 19:43)rachman napisał(a):  Chodzi ci o serwis afiliacyjny skąd weźmiesz te linki czy gdzie promować własne linki... bo tak zadane to pytanie że...

A teraz mam pytanie co do drugeij czesci tej odpowiedzi. Gdzie można promować takie linki najłatwiej? jakies wykupowanie reklam? jesli o to zapytaliscie to pewnie chcieliscie odpowiedziec Wink