Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Limit Zasilenia Konta Skrill Za Pomocą Karty Bankomatowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Limit Zasilenia Konta Skrill Za Pomocą Karty Bankomatowej (/Temat-Limit-Zasilenia-Konta-Skrill-Za-Pomoca-Karty-Bankomatowej-147797)



Limit Zasilenia Konta Skrill Za Pomocą Karty Bankomatowej - kikuss23 - 28-05-2017 18:54

Witam. Właśnie na ten czas nie mogę doładować mojego konta SKRILL za pomocą karty bankomatowej, którą wcześniej dodałem, ponieważ został nałożony limit 0. Po napisaniu zapytania, o zmniejszenie tego limitu dostałem takową odpowiedź. Nie jestem dobry z angielskiego. Czy może mi ktoś przetłumaczyć, co potrzebują w kwestii rozwiązania mojego problemu?. Oto wiadomość w języku angielskim: "Thank you for your email.


Please submit a statement displaying all transaction from October 2016 issued within the past 90 days displaying your name and the following details of your payment to Skrill:

- Transaction date and time

- Transaction amount

- Description of the transaction as displayed by your bank

The above described document should be sent to [email protected].

Please be advised that you must block out the middle 6 digits of your credit/debit card number (e.g., 123456******0000), in case that a full card number is displayed on your credit card statement before you submit your statement to [email protected]. Please send your credit card statement in one of the following formats: *.jpg, *.jpeg, *.bmp, *.gif, *.png or *.pdf.

Should you have any further questions, please do not hesitate to contact us.

Kind Regards,
Viktoriya
Skrill Security Team"


RE: Limit Zasilenia Konta Skrill Za Pomocą Karty Bankomatowej - kaktuho - 28-05-2017 22:19

sam zwykły google translator daje rade Wink

"Proszę przesłać oświadczenie zawierające wszystkie transakcje z października 2016 r. Wydane w ciągu ostatnich 90 dni z podaniem swojego imienia i następujących danych dotyczących Twojej płatności dla firmy Skrill:

- Data i czas transakcji

- Suma transakcyjna

- opis transakcji wyświetlany przez bank

Wyżej opisany dokument należy przesłać na adres [email protected].

Należy poinformować, że musisz zablokować średnią 6 cyfr numeru karty kredytowej / debetowej (np. 123456 ****** 0000) w przypadku, gdy na wyciągnięciu karty kredytowej zostanie wyświetlony pełny numer karty przed jego przesłaniem Oświadczenie do [email protected]. Wyślij wyciąg z karty kredytowej w jednym z następujących formatów: * .jpg, * .jpeg, * .bmp, * .gif, * .png lub * .pdf."

Czyli biling transakcji za wpłaty i wypłaty na skrilla za październik 2016. Oczywiście w dokumencie mają być Twoje dane Smile wejdz na system bankowy i to wyciagniesz sam ze swojego banku Smile