Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski w odszkodowaniach - co myślicie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Program partnerski w odszkodowaniach - co myślicie? (/Temat-Program-partnerski-w-odszkodowaniach-co-myslicie-147744)



Program partnerski w odszkodowaniach - co myślicie? - mareklebin - 26-05-2017 15:04

Cześć, na co dzień trochę skubie w internecie ale nie jest to moje główne zajęcie, zajmuję się odszkodowaniami powypadkowymi.

Wpadłem na pomysł aby uczynić z tego program partnerski, w głównej mierze oprzeć się na serwisach informacyjnych ale też dać szansę zarobku potencjalnym partnerom.

Na razie badam grunt i chciałbym otrzymać feedback od bardziej zaawansowanych w tym temacie.

Jak działałby program:
1.Podpisujemy umowę o współpracy.
2.Partner uzyskuje unikalny link do strony która zbiera leady.
3.Jeżeli klient podpiszę umowę sprawa jest procesowana.
4.Po około 2-3 miesiącach zostaję wypłacona prowizja na zlecenie lub B2B.
Są to kwoty od kilkuset do kilku tysięcy PLN za klienta.


Co myślicie? Jakich informacji Wam brakuje? Co przekonałoby Was do partnerstwa?


RE: Program partnerski w odszkodowaniach - co myślicie? - pracujwdomu - 04-08-2017 21:12

(26-05-2017 15:04)mareklebin napisał(a):  Cześć, na co dzień trochę skubie w internecie ale nie jest to moje główne zajęcie, zajmuję się odszkodowaniami powypadkowymi.

Wpadłem na pomysł aby uczynić z tego program partnerski, w głównej mierze oprzeć się na serwisach informacyjnych ale też dać szansę zarobku potencjalnym partnerom.

Na razie badam grunt i chciałbym otrzymać feedback od bardziej zaawansowanych w tym temacie.

Jak działałby program:
1.Podpisujemy umowę o współpracy.
2.Partner uzyskuje unikalny link do strony która zbiera leady.
3.Jeżeli klient podpiszę umowę sprawa jest procesowana.
4.Po około 2-3 miesiącach zostaję wypłacona prowizja na zlecenie lub B2B.
Są to kwoty od kilkuset do kilku tysięcy PLN za klienta.


Co myślicie? Jakich informacji Wam brakuje? Co przekonałoby Was do partnerstwa?
hej, no ciekawa oferta ale powiedz dlaczego wypłata prowizji po 2 -3 miesiącach??? Jak ktoś łapie leady to idzie to w miarę fajnie...i jeszcze jedno może napisz na priv jakie masz odszkodowania, czy linki do pojedynczych rzeczy? np frankowicze, wypadki, błędy medyczne...nie wiem jakiego rodzaju masz odszkodowania i jaka firma głównie.