Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Napiszę teksty SEO, artykuły, precle, wysoka jakość STAŁA WSPÓŁPRACA każdy temat! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Napiszę teksty SEO, artykuły, precle, wysoka jakość STAŁA WSPÓŁPRACA każdy temat! (/Temat-Napisze-teksty-SEO-artykuly-precle-wysoka-jakosc-STALA-WSPOLPRACA-kazdy-temat-147740)



Napiszę teksty SEO, artykuły, precle, wysoka jakość STAŁA WSPÓŁPRACA każdy temat! - Mariuszeek - 26-05-2017 14:25

Witam, tak jak w nazwie tematu. Jestem w stanie pisać teksty pod SEO na różne tematy, zaczynając od zdrowia (odżywki, suplementy) kończąc na branży finansowej Big Grin Ktoś się zapyta, czemu skoro zarabiam na opcjach binarnych, biorę się za jakieś teksty. Odpowiedź jest bardzo prosta, mam dużo czasu w robocie i nie mam co robić. Opcji stawiam około 2 dziennie, a później gapię się w wykres, to uznałem, że w tym czasie mogę sobie dorobić pisząc teksty Big Grin Mogę pisać precle, artykuły, wszystko co potrzebne. Najbardziej interesuję mnie stała współpraca. Jestem również w stanie napisać jakaś serię artykułów na dany temat. Teksty są oryginalnie napisane, nie kopiuję ich ani nic. Współpracowałem już z kilkoma użytkownikami tego forum między innymi z @[ivandzms] i może on potwierdzić moją uczciwość Big Grin Proszę pisać priv na forum, ewentualnie jak zależy na czasie to podaję mój numer GG 62859476. Jeśli chodzi o cenę, proszę pisać priv, zależy co to ma być za tekst, od jego długości itp. Pozdrawiam!


RE: Napiszę teksty pod SEO - ivandzms - 26-05-2017 14:37

Wszystko jest okej Tongue


RE: Napiszę teksty pod SEO - grzegorzkacz - 26-05-2017 22:22

Czy tematyka muzyczna wchodzi w grę?


RE: Napiszę teksty pod SEO - Mariuszeek - 26-05-2017 22:30

mogę napisać, podbij na priv z tematem to obgadamy Smile możliwa stała współpraca jeśli oboje będziemy zadowoleni, takie info na wszystkich Big Grin


RE: Napiszę teksty pod SEO - wsite - 26-05-2017 22:46

Nie lepiej postawić bloga pod ob?


RE: Napiszę teksty pod SEO - Mariuszeek - 28-05-2017 11:29

Dzięki za propozycję Smile dużo roboty mam ostatnio, to nawet o tym nie pomyślałem Tongue


RE: Napiszę teksty SEO, artykuły, precle, wysoka jakość STAŁA WSPÓŁPRACA każdy temat! - zakazanyowoc - 30-05-2017 13:16

Wszystko ok, tekst wysokiej jakości. Polecam! Tongue


RE: Napiszę teksty SEO, artykuły, precle, wysoka jakość STAŁA WSPÓŁPRACA każdy temat! - Mariuszeek - 09-06-2017 21:54

aktualne Smile


RE: Napiszę teksty SEO, artykuły, precle, wysoka jakość STAŁA WSPÓŁPRACA każdy temat! - Mariuszeek - 15-07-2017 15:24

Proszę o zamknięcie tematu.


Napiszę teksty SEO, artykuły, precle, wysoka jakość STAŁA WSPÓŁPRACA każdy temat! - Coristo - 04-10-2017 20:03

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.