Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nachalny mailing - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Nachalny mailing (/Temat-Nachalny-mailing-147713)

Strony: 1 2


Nachalny mailing - Karewer - 25-05-2017 15:34

@[LeadNow], co ma znaczyć ta wiadomość, którą otrzymałem w dniu dzisiejszym?? Ten e-mail, na który przyszła wiadomość, był użyty tylko i wyłącznie do rejestracji w Waszym serwisie. Kto w takim razie dysponuje moimi danymi oraz jakim prawem udostępniacie bazę mailingową? Wypiszcie mnie również z Waszej subskrypcji, bo nie chcę otrzymywać żadnych wiadomości od Was. Zmieniłem adres e-mail na nowy, a mailing nadal przychodzi na stary. Oczekuje jasnej odpowiedzi, albo przyznajcie się, że to Wasza robota. Albo w prawo, albo w lewo.

[Obrazek: b201bfcc7c2b4433afbc2a0b51048a87.png]


RE: Nachalny mailing - LeadNow - 25-05-2017 15:43

My nie mamy z tym nic wspólnego.


RE: Nachalny mailing - xjointmanx - 25-05-2017 16:06

Tez otrzymalem taka wiadomosc chociaz nie mam konta na leadnow a tylko na Firesub, eforsa i leadmore a ten co wysylal ta wiadomosc to raczej on http://zarabiam.com/User-Zed21-113738


RE: Nachalny mailing - mateusz2045 - 25-05-2017 16:24

To ciekawe bo przyszło to samo na meila do mnie NA KTÓREGO MAM KONTO TYLKO W LEADNOW.
Ale to nie wszystko, na drugiego meila na którym mam KONTO TYKO W FASTLEAD przyszło to samo Smile.

Leadnow i fastlead to, to samo a mówią, że nie Wink


RE: Nachalny mailing - Karewer - 25-05-2017 16:36

Przecież to jest jakaś paranoja. Może i przesadziłem w pierwszym poście, ale w takim razie ktoś Wam gwizdnął landingi i nie macie zamiaru nic z tym zrobić??

Wątek na konkurencyjnym forum:
[Obrazek: 91aa7d0ce47d484e8cdeaf7ea002df2b.png]


Nachalny mailing - mahuzz - 25-05-2017 16:50

Proszę Was. LeadNow jak Was lubię i szanuje, tak to co zrobiliście jest nieprofesjonalne i perfidne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Nachalny mailing - P1T3K - 25-05-2017 17:20

Też jestem na Leadnow i taki sam mail do mnie dotarł.


RE: Nachalny mailing - Karewer - 25-05-2017 17:52

@[LeadNow] to nie jest atak na Wasz serwis z Mojej strony, ale sami widzicie, co się dzieje, a Wasi aktywni partnerzy chcieliby wiedzieć, co jest grane. Ja proszę ponownie, nie wysyłajcie mi więcej żadnych e-maili z Waszego serwisu, to nie dot. konkretnie tej wiadomości w/w, ale wszystkich. Zmieniłem adres e-mail na inny, żeby nie spamowało mi głównego e-maila, ale jakikolwiek mailing dalej przychodzi. Nie pracuję u Was, dlatego nie chciałbym z tego tytułu otrzymywać żadnych wiadomości zachęcających. Smile


RE: Nachalny mailing - Rak - 27-05-2017 06:56

Też dostałem, ale wylądował w spamie i jest git Huh


RE: Nachalny mailing - fejQ - 27-05-2017 11:34

O co chodzi z tym "serwisem" umożliwiającym wprowadzanie tytułów do fastlead i leadnow?

Czy to tajemnicza sprawka samego serwisu aby użytkownicy mogli Edytować tytul ale z pewnych powodów nie mogą się oficjalnie do tego przyznać czy to raczej sposób jakiegoś cwaniaczka dzięki któremu zdobyte leady jakimś cudem wpadają na jego konto?

Testował ktoś to? Ja wygeneoealem link i tytuł się wyświetla tylko obawiam się, że tym sposobem leady mogą trafiać na czyjeś kontoWink jeśli ktoś testował niech da znać czy leady normalnie zlicza

@fastlead.pl i @LeadNow jeśli naprawdę nie macie z tym nic wspolnego to odpowiedzieć na ten post, a jeśli to wasza sprawka i generowanie linków przez to zed21 jest bezpieczne to po prostu przypalcie Jana że nie zauważyliście tego posta Smile