Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najtańsze ubezpieczenie auta. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Najtańsze ubezpieczenie auta. (/Temat-Najtansze-ubezpieczenie-auta-147707)



Najtańsze ubezpieczenie auta. - radek0389 - 25-05-2017 12:18

Witajcie, zbliża mi się koniec polisy ubezpieczeniowej na samochód. Jak pewnie każdy kierowca wie, od pewnego czasu opłaty ubezpieczeniowe poszły w góręfacepalm.
Tak zastanawiam się jak zoptymalizować zakup polisy aby wyszło najtaniej.
Słyszałem że taniej wychodzi jak zakupi się przez internet niż u stacjonarnego agenta. Myślałem też żeby wniosek złożyć z własnego linka referencyjnego aby zgarnąć prowizję w sieci afiliacyjnejTongue.

Coś podpowiecie? Zniżki mam na poziomie 60%.

Aha, zdaję sobie sprawę że oferta firm i cena zależna jest od multum czynników, ale chodzi mi o samą ścieżkę zakupu żeby wyszło najtaniejLol.


RE: Najtańsze ubezpieczenie auta. - fakefejk - 25-05-2017 14:32

Mowa o AC, OC czy komplecie? Jak pojazd jest w miarę nowy (<5 lat) to możesz próbować w salonie marki negocjować, jak dobrze zagadasz to załapiesz się na stawki dealerskie pomimo tego, że samochód nie był u nich kupowany.


RE: Najtańsze ubezpieczenie auta. - radek0389 - 25-05-2017 15:16

Samochód ma już swoje lata, 14 lat dokładnie, więc tylko samo OC.


RE: Najtańsze ubezpieczenie auta. - rachman - 25-05-2017 21:55

Deko starsze autko z 400 z groszem wzrosło na ok 550 jak chodzi o OC. Firma interrisk czy jak to się pisze Wink Pojemność 1.4.

Nowe prawie autko pojemność 2.0 koszt też ponad 500 zeta ale nie wiem jaka firma.

To tak dla porównania - przypadki znajomych - spytaj w dotychczasowej firmie ile Ci policzą teraz (jeśli nie wysłali info listownie jeszcze) i porównaj czy w ogóle opłaca się w nowej firmie.

Nie wiem czy w każda firma ma taniej online ale niektóre na pewno, stawki za cpa/cpl dla OC to zazwyczaj kilkanaście złotych tylko.


RE: Najtańsze ubezpieczenie auta. - grzegorzkacz - 25-05-2017 22:42

Pamiętaj, że często agenci mają możliwośc dodania specjalnego upustu do ceny ubezpieczenia. NIe chwalą się tym, oczywiście, ale np. mam znajomego agenta, który powiedział mi, że może dać 200 zł extra zniżki (oprócz tego, co wychodzi ze zniżek i upustu od ubezpieczyciela). Warto się targować.


RE: Najtańsze ubezpieczenie auta. - moriand - 26-06-2017 07:01

Ostatnio ubezpieczałem samochód. Kupowałem oc i ac. O ile oc rzeczywiście warto jest kupowac najtańsze to ac lepiej jest dokładnie przestudiować aby zobaczyć czy warto jest brać dany pakiet czy nie. I patrzec się nie na to co obejmuje ale przede wszystkim na to jakie ubezpieczenie ma wykluzenia. Nie powinno mieć ich zbyt wiele.
Polecam głównie firmę uniqa. Zarówno oc jak i ac maja ok. Dobre warunki i cena.


RE: Najtańsze ubezpieczenie auta. - Krakersik - 26-06-2017 13:53

Mi w zeszłym roku przeliczył agent, wyszła kwota 2,5 tys. za oc. Kierowca młody, bez zniżek, autko z silnikiem 1,4, 7 letnie heheh ... śmiech przez łzy Wink
Też bym się dołączył do tematu, gdzie najtaniej? Wink Podobno mają być jakieś zniżki za jazdę bez punktów karnych. Coś ktoś wie, wprowadziła to któraś z firm?


RE: Najtańsze ubezpieczenie auta. - wrzochal11 - 26-07-2017 22:15

Ja jak szukałem ze 3-4 miesiące temu, to najtańsze znalazłem w mbanku. O co chodzi, klienci mbanku mają ubezpieczenie w axa na dużo lepszych warunkach, u mnie okazały się one najtańsze ze wszystkich ofert jakie sprawdzałem. Dodatkowo wniosek o ubezpieczenie złożyłem za pośrednictwem sieci afiliacyjnej, czyli dzięki temu też troche kasy mi wróciło. Jak ktoś by chciał poznać jeszcze więcej szczegółów, to zapraszam na PW.


RE: Najtańsze ubezpieczenie auta. - nitram - 14-11-2017 18:35

Dla potomnych, jak coś możecie się do mnie zgłaszać, w kwestiach OC/AC chętnie pomogę i w 80 % przypadkach taniej wychodzi niż u innych agentów.
Z tanim ubezpieczeniem jest różnie, ale najczęściej wysokie koszty OC mamy dlatego, że kupujemy je na "ostatnią minutę", dzielenie składki na kilka rat również powoduje wzrost składki. A co najciekawsze kontynuacja ubezpieczenia w aktualnym towarzystwie na podstawie przesłanej propozycji w bardzo dużej liczbie przypadków jest niekorzystna dla nas.