Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pominięcie opłaty blockchain - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Pominięcie opłaty blockchain (/Temat-Pominiecie-oplaty-blockchain-147696)

Strony: 1 2


Pominięcie opłaty blockchain - patrolpxd - 24-05-2017 17:51

Witam. To znowu ja... Otóż mam pytanie: czy da się pomijać jakoś opłatę przy transakcji w blockchainie? Ew jakie dać minimum przy wysłaniu 0.045BTC :v Bo chciałbym wrzucić to w RevShare lecz opłata przy wpłacie 10$ wynosi 4$ Sad
Ew. Da się jakoś przenieś środki bez większych kosztów na inny portfel? V: Bo delikatnie mnie denerwuje ten blockchain cały...


RE: Pominięcie opłaty blockchain - znikad - 24-05-2017 18:06

Sorry w tym temacie Ci nie pomoge i nie wiem o jakim revie myslisz ale wkladanie 10$ w jakikolwiek revshare jest absolutnie nie oplacalne.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: Pominięcie opłaty blockchain - Zaróbmy Razem - 24-05-2017 18:09

Opłata z Blockchaina wynosi 4$ przy przelewie, czy ten RevShare pobiera 4$ przy wpłacie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Pominięcie opłaty blockchain - yazir - 24-05-2017 18:11

nie da się pominąć opłaty, bo opłatę masz przy każdej transakcji, jako że obecnie jest boom, i sieć jest zapchana to transakcje są drogie. Możesz dać mniejsze fee manualnie, ale ryzykujesz oczekiwanie wielu godzin.


RE: Pominięcie opłaty blockchain - Zaróbmy Razem - 24-05-2017 18:12

A jesli zaryzykujesz to Twoja jedyna nadzieja będzie przepchniecie transakcji za 1/4 jej wartości

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Pominięcie opłaty blockchain - patrolpxd - 24-05-2017 18:17

@zarobmy razem Opłata przy przelewie przez Blockchaina
@znikad czemu tak uważasz? Satysfakcjonuje mnie zwrot nawet 2.5$ więc czemu nie?
@yazir właśnie na to się ostatnio nadzialem, czekałem 7dni i dopiero wróciły na konto ;b więc zastanawiam się jak to rozwiązać :v A trochę lipon bo Bitcoin fajnie stoi (aktualnie 2.5k$) a ciężko jest cokolwiek przesłać bo opłaty :v


RE: Pominięcie opłaty blockchain - Zaróbmy Razem - 24-05-2017 18:19

Chociaz dziwne, wczoraj płaciłem 260 sat / B

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

U mnie opłata to 8.04 zł

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Pominięcie opłaty blockchain - znikad - 24-05-2017 18:23

patrolpxd podaj nazwe reva to Ci powiem dlaczego tak uwazam.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: Pominięcie opłaty blockchain - patrolpxd - 24-05-2017 19:29

Bitkush LTD Smile Tam miałem zamiar wrzucić lub TaT (TheAdsTeam) tylko mówię- te opłatay! ;C


RE: Pominięcie opłaty blockchain - znikad - 24-05-2017 20:04

Jak zarobek 2,5 $ jest dla Ciebie satysfakcjonujący to zdecydowanie polecam TAT . Na programach LTD osobiscie tylko stracilem, ale przy 70 dniach w TAT 2,5 $ powinienes byc na plus, i mysle ze jeszcze tyle pociagna na spokojnie. Ja z TAT jestem mega zadowolony , jakbys chcial zobaczyc jak moje wyniki w TAT sie kształtowały , rosly i spadaly to zapraszam na strone http://zarabiamwbtc.pl/zarobkitat/