Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem Z Limitem Wpłaty Na Konto Skrill - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Problem Z Limitem Wpłaty Na Konto Skrill (/Temat-Problem-Z-Limitem-Wplaty-Na-Konto-Skrill-147674)



Problem Z Limitem Wpłaty Na Konto Skrill - kikuss23 - 23-05-2017 21:24

Otóż na ten czas nie mogę doładować mojego konta Skrill za pomocą karty kredytowej, którą połączyłem z kontem Skrill, ponieważ został nałożony limit na 0.00 EURO. W tym celu napisałem do nich wiadomość. Dostałem od nich taką odpowiedź.

"We will be happy to verify the card manually. To do this, please provide a credit card statement showing the verification transaction to [email protected] . Please ensure that your full name is present on the document, and transaction date as well.

Please be advised that you must block out the middle 8 digits of your credit card number if the full card number is displayed on your credit card/bank statement before it is submitted. Please send your card statement in one of the following formats: *.jpg, *.jpeg, *.bmp, *.gif, *.png or *.pdf.

Thank you for your cooperation in this matter."

Co dokładnie muszę im wysłać?. Czy miał ktoś może podobny problem, i czy go rozwiązał?. Bardzo dziękuję z góry za odpowiedź.


RE: Problem Z Limitem Wpłaty Na Konto Skrill - Martinuss - 23-05-2017 22:11

@[kikuss23]

A co jest napisane? Lol

Musisz zrobić zdjęcie karty którą chciałeś zasilić Skrill'a.
Masz zakryć 8 środkowych cyfr karty. (Przednie zdjęcie karty gdzie jest numer i Twoje imię i nazwisko).
Dodatkowo na zdjęciu ma pojawić karteczka z datą kiedy chciałeś zasilić Skrill'a czyli obok karty płatnicznej kładziesz kartkę z datą dzisiejszą jeśli dzisiaj to robiłeś i na kartce napis Skrill.
Ma się to znajdować na jednym zdjęciu i wysyłasz na [email protected]
Oczywiście dane karty płatniczej muszę być takie same na jakie zakładałeś Skrill'a.
Łatwiej i szybciej było zasilić Skrill'a przelewem poprzez Przelewy24 Wink