Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrill i Bitcoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Skrill i Bitcoin (/Temat-Skrill-i-Bitcoin-147662)



Skrill i Bitcoin - fabian51 - 23-05-2017 16:32

Mam takie pytanie do was, mam troche BTC na zbyciu a wiem ze Skrilla mozna doladowac za pomoca BTC, lecz problem lezy w tym ze tych pieniedzy nie mozna wyplacic za pomoca karty.
Probowal ktos moze doladowywac a pozniej przeslac to na inne konto i wyplacic za pomoca karty??


RE: Skrill i Bitcoin - yazir - 23-05-2017 16:37

@[fabian51] jeśli chodzi Ci o samą wymianę btc na gotówkę to polecam https://inpay.pl/atm/ smsem dostajesz kod i w ciągu ok 30 minut odbierasz gotówkę z dowolnego bankomatu euronetu


RE: Skrill i Bitcoin - fabian51 - 23-05-2017 16:45

Nie nie chodzi mi o wymiane BTC znam inpay bo nie raz korzystalem a za malo mam zeby wyplacic z bankomatu
Rozchodzi mi sie oto ze mam $7 w btc i to tak lezy i jakbym zrobil tak jak powiedzialem to ciekawe czy moglbym wyplacic a 20 zl piechota nie chodza piwka by byly od razu

P.S. Pytam tak wogole z ciekawosci bo jak nie to uzbieram sobie wiecej i wtedy wyplace


RE: Skrill i Bitcoin - Assasinoo - 23-05-2017 16:51

(23-05-2017 16:32)fabian51 napisał(a):  Probowal ktos moze doladowywac a pozniej przeslac to na inne konto i wyplacic za pomoca karty??
Na zagranicznym forum ktoś opisywał tą metodę jako skuteczną, sam nie testowałem.


RE: Skrill i Bitcoin - fabian51 - 23-05-2017 16:57

Dzieki zobacze pozniej czy sie uda bo az tak mi nie zalezy
a jak sie uda to bedzie fajny sposob jak nie to pieniadze pojda na jakiegos buka