Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chwilówka Pandamoney - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Chwilówka Pandamoney (/Temat-Chwilowka-Pandamoney-147660)



Chwilówka Pandamoney - kowal. - 23-05-2017 15:28

Witam, brałem już trzy pożyczki w tym serwisie i ostatnio też wziąłem (13 Maja). Po tej pożyczce pierwszy raz i to dopiero 20 maja przyszedł mi dziwny e-mail od nich a mianowicie:

Cytat:Właśnie wypłaciliśmy Tobie pożyczkę!

Ostatnim, niezbędnym krokiem jest wydrukowanie, podpisanie i odesłanie nam umowy ramowej pożyczki. Umowę wysłalliśmy na Twojego maila z decyzją pożyczkową.

Odesłanie podpisanej umowy jest niezbędnym etapem w celu podjęcia współpracy z Pandamoney.pl i uzyskaniu kolejnych pożyczek nawet do 1 800 zł.

Opóźnienie bądź pomienięcie tego etapu procesu pożyczkowego może podlegać surowym sankcjom, w skrajnych przypadkach zablokowaniem Twojego konta i wytoczeniem procesu sądowego. Prosimy zatem o niezwłoczne odesłanie umowy."

I zastanawia mnie to dlaczego ja mam im jakąś umowe odesłać skoro pozyczke juz dostalem, nigdy wczesniej nic nie musialem odsylac a teraz piszą o sankcjach, o co chodzi? Ktoś wie?


RE: Chwilówka Pandamoney - radek0389 - 23-05-2017 15:42

Wykonałeś najprostszy i najbardziej logiczny krok po tym mailu, czyli kontakt z infolinią firmy?


RE: Chwilówka Pandamoney - Martinuss - 23-05-2017 18:41

@[kowal.]

Sorry że to powiem, ale trzeba być idiotą żeby brać chwilówki na lichwiarski %.


RE: Chwilówka Pandamoney - radek0389 - 23-05-2017 18:58

(23-05-2017 18:41)Martinuss napisał(a):  @[kowal.]

Sorry że to powiem, ale trzeba być idiotą żeby brać chwilówki na lichwiarski %.

@[Martinuss]
Tak zapytam, sam się utrzymujesz? Opłacasz mieszkanie, robisz opłaty za media, utrzymanie rodzinySmile?

Osobiście nigdy nie brałem chwilówki, nawet zwykłego kredytu też nie. Ale mogę sobie wyobrazić, że nagła potrzeba posunie kogoś do takiego kroku. Choć w dobie promocji internetowych, jest masa firm dająca pierwszą pożyczkę za darmoTongue.


RE: Chwilówka Pandamoney - Martinuss - 23-05-2017 19:09

@[radek0389]

Tak, sam się utrzymuję. Mam kawalerkę na nowym osiedlu w dużym mieście co co miesiąc trzeba opłacać, to samo z mediami, dodatkowo opłacam serwery na których pracuję i jeszcze trochę zostaje aby zaoszczędzić Wink


RE: Chwilówka Pandamoney - radek0389 - 23-05-2017 19:20

(23-05-2017 19:09)Martinuss napisał(a):  @[radek0389]

Tak, sam się utrzymuję. Mam kawalerkę na nowym osiedlu w dużym mieście co co miesiąc trzeba opłacać, to samo z mediami, dodatkowo opłacam serwery na których pracuję i jeszcze trochę zostaje aby zaoszczędzić Wink

Uhm, pytałem gdyż byłem ciekawy czy to nie jakiś komentarz tatusio-mamusiowego utrzymankaBig Grin. W takim razie oby tak dalej! Powodzenia.


RE: Chwilówka Pandamoney - rachman - 23-05-2017 20:16

Wziąłeś pożyczkę na krzywy ryj? Nie. Więc umowa to formalność. Ja z Vivusem podpisywałem też po fakcie dawno Wink Pytałem na kij mi to - odpowiedź była że umowa musi być. Logicznie rzecz ujmując to umowa powinna być bo pożyczki bez umów to wiesz Wink
Podpisz ale zobacz czy czego tam nie dopisali o czym nie wiedziałeś przed wzięciem i tyle.

@Martinuss nie oceniaj jak nie wiesz czemu brał. Może wziął dla prowizji i ma w d % bo np. wziął se prowizję stówkę a % wyniósł 20 zeta. Proste.


RE: Chwilówka Pandamoney - kowal. - 23-05-2017 20:22

Dokładnie biore co jakiś czas po stówce gdzie do oddania mam po 15-20zł więcej, a jak akurat potrzebuje to przydatna sprawa. Dzięki za odpowiedzi.