Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Giełda sportowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Giełda sportowa (/Temat-Gielda-sportowa-147650)

Strony: 1 2


Giełda sportowa - quicknick - 23-05-2017 11:05

Witam czy jest dostępna jakaś giełda sportowa podobna do betfair na której mogą grać obywatele Polski po ustawie z 30 marca ??


RE: Giełda sportowa - Makabrycy - 23-05-2017 12:25

matchbox ? podobna ale mniej zdarzeń


RE: Giełda sportowa - quicknick - 23-05-2017 13:06

a jak się tam zarejestrować bo dochodzę do ostatniego punktu niby jest wszystko ok ale nie dostałem maila aktywującego ??


RE: Giełda sportowa - Makabrycy - 23-05-2017 15:28

może w spamie jest .. staraj się używać gmaila.


RE: Giełda sportowa - quicknick - 23-05-2017 16:32

A jest tam opcja wypłaty pieniędzy na żywo taki cashout jak w betfair ??


RE: Giełda sportowa - radek0389 - 23-05-2017 18:36

(23-05-2017 16:32)quicknick napisał(a):  A jest tam opcja wypłaty pieniędzy na żywo taki cashout jak w betfair ??

Jeżeli jest to giełda zakładów, to zwyczajnie jak postawiłeś zakład na back, to grasz w odpowiednim dla siebie momencie lay za odpowiednią stawkę aby uciec z rynku (ze stratą, z zyskiem lub na zero w zależności od wyniku) albo grasz na back na przeciwnym rynku również z odpowiednią stawką. Na betfair działa to tak samo.

Nie znam tej giełdy. Jak dla mnie betfair jest bezkonkurencyjne ze względu na płynność rynków. Sprawdź wcześniej jak to jest na matchbox, bo płynność rynku to klucz w wielu strategiach grania. Bo może być taka sytuacja, że wsadzisz trochę pieniędzy w zakład, a potem przy próbie wyjścia z rynku, nikt się z tobą nie założyLol.


RE: Giełda sportowa - quicknick - 24-05-2017 12:14

radek wiem że batfair jest bezkonkurencyjny ale wiesz żeby się tam teraz zarejestrować z PL to jest już problem no chyba że znasz na to jakiś magiczny sposób ??


RE: Giełda sportowa - Folari - 25-05-2017 11:09

Jak miałeś konto przed blokadą to dalej możesz spokojnie grać zmień tylko ip na np. UK. No ale jak chcesz założyć nowe na Polski adres to już bez szans.


RE: Giełda sportowa - Makabrycy - 25-05-2017 13:23

jesli miales adres na polske i taką weryfikacje to słąbo to widze Smile


RE: Giełda sportowa - radek0389 - 25-05-2017 15:27

(24-05-2017 12:14)quicknick napisał(a):  radek wiem że batfair jest bezkonkurencyjny ale wiesz żeby się tam teraz zarejestrować z PL to jest już problem no chyba że znasz na to jakiś magiczny sposób ??
Szczerze mówiąc nie wiem, bo nie miałem takiej potrzeby żeby szukać sposobu. Jeśli grasz dla zabawy, to raczej nie ma co kombinować i korzystać z firm, które dają jeszcze możliwość gry dla Polaków. A jeśli grasz zawodowo, generujesz zyski, to zapytaj na forach bukmacherskich jak obejść blokadę dla Polaków.

(25-05-2017 11:09)Folari napisał(a):  Jak miałeś konto przed blokadą to dalej możesz spokojnie grać zmień tylko ip na np. UK. No ale jak chcesz założyć nowe na Polski adres to już bez szans.
Miałem tam konto wiele lat przed ostatnią zmianą prawną i dostałem informację od betfair, że moje konto zostanie zamknięte, w związku z ustawą ble ble ble. Tak więc tak to nie działa.