Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe auto - nowy początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nowe auto - nowy początek (/Temat-Nowe-auto-nowy-poczatek-147639)



Nowe auto - nowy początek - Saul Goodman - 22-05-2017 22:18

Witajcie

Może od początku. Forum obserwuję już od kilku lat i miałem nawet swoje epizody w zarabianiu w internecie, aczkolwiek bez żadnych większych sukcesów. Teraz to musi się zmienić, gdyż od tygodnia zbieram na nowe auto. Kwota mi potrzebna to 6 tysięcy złotych. W tym dzienniku będę pisał, jak idzie mi zdobywanie tej małej fortuny (mam 18 lat! XD), włączając w to zarówno zarobki ze świata rzeczywistego oraz internetowego (mam nadzieję, że nie łamie to regulaminu w jakikolwiek sposób). Daję sobie na ten cel czas do stycznia 2018 roku, zobaczymy jak to pójdzie!

Podczas mojej pracy wraz z niepojawiającym się tutaj partnerem, będziemy po kolei stosować różne taktyki oraz próbować nowe pomysły, więc czasem przez długi czas nie ujrzymy zarobków... Ale może coś zaskoczy.

Co do zarobków rzeczywistych, mam pewne stałe dochody rzędu kilkunastu złotych dziennie, dodatkowo zaczynam sprzedawać na allegro i kombinować na wszelkie możliwe sposoby, więc to też będzie ciekawa kwestia Tongue

Obecny progress: 195/6000 zł
Dzisiejsze zarobki internetowe: 0 zł
Dzisiejsze zarobki rzeczywiste: 0 zł


RE: Nowe auto - nowy początek - MrocznyKILL - 22-05-2017 22:53

To co lubięSmile 1 post i od razu dziennik. Powodzenia i wysokich zarobków życzę!


RE: Nowe auto - nowy początek - patrolpxd - 22-05-2017 22:55

Powodzenka i będę obserwować! Big Grin


RE: Nowe auto - nowy początek - xjointmanx - 22-05-2017 22:59

Powodzenia repucik ode mnie na początek. W jakiej kategori bedziesz zarabial ? I na jakie autko zbierasz ?Smile


RE: Nowe auto - nowy początek - adamcio99922 - 23-05-2017 00:07

Dajesz dajesz Jerk2

[Obrazek: 635904661833932832391062642_maxresdefault-820x420.jpg]


RE: Nowe auto - nowy początek - Saul Goodman - 23-05-2017 21:49

No więc po kolei:

Zamierzam działać na allegro (mam parę rzeczy, którę mogę opchnąć), PPA oraz sms sub. Jak to wyjdzie - zobaczymy Tongue

A zbieram na Hyundai Coupe 2.0 FX II, zakochałem się w tym autku. W każdym razie:

Co dzisiaj zrobiłem:
- stworzyłem 2 blogi pod PPA i zacząłem je konfigurować
- wypisałem sobie gdzie mogę spamo- REKLAMOWAĆ suby sms
- promowałem aukcje na allegro

Stan na dzień dzisiejszy:
Aukcja 1 - 202,5 zł (gitara, 6 dni do końca licytacji)
Aukcja 2 - 9,50 zł (zegarek, 6 dni do końca licytacji)
Aukcja 3 - 1,00 zł (golarka, 6 dni do końca licytacji)

Wpadło mi dzisiaj 12 zł z oszczędzania, więc:

Dochody z internetu - 0,00 zł
Dochody rzeczywiste - 12 zł
Razem - 207/6000 zł


czas na relaks Cool