Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dorabiamy w internecie, MyPay, Opcje binarne, Cx - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dorabiamy w internecie, MyPay, Opcje binarne, Cx (/Temat-Dorabiamy-w-internecie-MyPay-Opcje-binarne-Cx-147631)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dorabiamy w internecie, MyPay, OB, Cx - wsite - 12-06-2017 13:53

Dzisiaj zainwestowałem 31 zł na opcje binarne (na skrill miałem jeszcze 9,50 zł). Udało się uzyskać zysk 4,40$

Pakiet startowy na ob: 10$
Na ob mam 14,40$
Na mypay zaczynam zbierać następny kapitał na 10$. Mam zamiar regularnie wpłacać na iq option.
Nie zamierzam wrzucać screenów z ob, bo przyjmuje strategię grania 2-3 razy dziennie na trendach. Ewentualnie jedną opcje długoterminową.

Powiem Wam, że po wpłaceniu gotówki zdobytej z mypay granie na ob nie jest już takie stresujące, wręcz przeciwnie Big Grin


RE: Dorabiamy w internecie, MyPay, OB, Cx - wsite - 14-06-2017 06:35

Dzisiaj zagrałem z rana. Grałem z aktualnymi trendami. Opcji:2 po 1$. Zysk 1,58$. Niby nic ale grosz do grosza i milion się uzbiera Big Grin Dzisiaj jeśli pozwolą na to warunki zagram jeszcze jedną opcję za 5$. Czeka mnie głęboka analiza łącznie z kalendarzem ekonomicznym. Na MyPay mam już 14,07zł Smile


Grę na opcjach binarnych zakończyłem dzisiaj zyskiem 9,38$
. Miałem postawić jedną opcje z 5$ ale udało się trafić na kilka trendów. Stawiałem po 1$.

Z opcji mam aktualnie 24,37$


RE: Dorabiamy w internecie, MyPay, Opcje binarne, Cx - tomek7912 - 15-06-2017 15:09

Polecasz jakiś poradnik czy coś o opcjach? A, w jakim serwisie działasz, jest tam pp w metodach płatności?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: Dorabiamy w internecie, MyPay, Opcje binarne, Cx - Roxron - 15-06-2017 18:54

(15-06-2017 15:09)tomek7912 napisał(a):  Polecasz jakiś poradnik czy coś o opcjach? A, w jakim serwisie działasz, jest tam pp w metodach płatności?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Dołączam się do pytań Smile


RE: Dorabiamy w internecie, MyPay, Opcje binarne, Cx - wsite - 15-06-2017 19:04

Oczywiście,że polecam! binary24 i filmy na yt autorstwa użytkownika https://www.youtube.com/watch?v=Bl3ogCcwIeo ja gram na iqoption Smile nie nastawiam się dziennie na duży zysk. Liczy się dla mnie zysk miesięczny.
Dzisiaj np. do tej pory zagrałem kilka razy po 1$ i mam zysku tylko 7,44$ Smile 7/10 zagrań weszło.
Ostatnie zagranie w trendzie spadkowym za 5$. Zanim postawiłem przyjąłem strategię price action, i podpierałem się Stochem przy wejściu na spadek.

Oczywiście mam świadomość, że jeśli grałbym za kwoty rzędu 10$ to już miałbym zysku ponad 200$ ale wolę powoli do tego dojść.

Naprawdę polecam wszystkim grać tylko kilka razy dziennie. Lepiej dziennie zarabiać kilka dolców by na koniec miesiąca mieć kilka stówek w złotówkach Smile


RE: Dorabiamy w internecie, MyPay, Opcje binarne, Cx - Simonsays - 19-06-2017 18:01

Zanim się obejrzysz będziesz tylko w OB robił.
Mniej czasu, a większe zyski. Jest jedno ale trzeba się znać.

Powodzenia

p.s. jestem twoim refersem z mypayTongue


RE: Dorabiamy w internecie, MyPay, Opcje binarne, Cx - wsite - 19-06-2017 20:45

Dzięki wielkie. Z OB wypłaciłem 40$ i na razie daje sobie spokój. Nie ten czas. Miałem już zawahanie postawić wszystko systemem dywersyfikacji tzn. 10$ na każdą parę walutową. Ale ktoś mi powiedział wypłać i zagraj za kilka dni jeszcze raz. A na mypay cały czas ciśniemy. 100 zł dziennie nie ma, ale zawsze dyszka jest a jak przysiądę do akcji nivea i i 30 zł się zbierze. Dzisiaj skromnie 15 zł z mypay.


RE: Dorabiamy w internecie, MyPay, Opcje binarne, Cx - wsite - 25-06-2017 22:15

Sesja więc nie miałem czasu wcale na Mypay ale coś się udało ugrać. Do dzisiaj na koncie jest 16 zł.


RE: Dorabiamy w internecie, MyPay, Opcje binarne, Cx - eedmax - 25-06-2017 23:04

Wygląda ciekawie, zwłaszcza ob, bo tutaj juz trzeba miec szersze pojęcie Smile

Powodzenia Smile)


RE: Dorabiamy w internecie, MyPay, Opcje binarne, Cx - wsite - 26-06-2017 08:39

Ob jest bardzo ciekawym tematem. Polecam raz jeszcze. Zarobić kapitał na MyPay I zainwestować w OB.