Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlece weryfikacje telefoniczną kont fb [MAX30] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlece weryfikacje telefoniczną kont fb [MAX30] (/Temat-Zlece-weryfikacje-telefoniczna-kont-fb-MAX30-147612)



Zlece weryfikacje telefoniczną kont fb [MAX30] - kamilwegrzynski - 22-05-2017 11:21

Tak jak w tytule zlece weryfikacje kont facebookowych na zasadzie, ja podaje numer Ty sobie dodajesz do konta, a ja Ci odsyłam kod weryfikacyjny. Za każde konto 0,60zł. Mam 15 nie potrzebnych numerów, także wystarczy na 30 kont fb. Akcja musi sie odbywać na szybkim czacie tj. gadu gadu


RE: Zlece weryfikacje telefoniczną kont fb [MAX30] - crunchfame - 22-05-2017 11:50

Napisz do mnie. Chcę zweryfkować konta na Instagramie.
1 numer wystarczy do weryfikacji 2 kont.


RE: Zlece weryfikacje telefoniczną kont fb [MAX30] - Mili506 - 09-06-2017 15:22

byłbym zainteresowany 10 kont .


Zlece weryfikacje telefoniczną kont fb [MAX30] - Hybrid1990 - 19-06-2017 16:39

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.