Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Krutek90 - 250 PLN - ponad miesiąc oczekiwania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Krutek90 - 250 PLN - ponad miesiąc oczekiwania (/Temat-Krutek90-250-PLN-ponad-miesiac-oczekiwania-147609)

Strony: 1 2


Krutek90 - 250 PLN - ponad miesiąc oczekiwania - lolek95 - 22-05-2017 10:10

Czekałem na serwis, nie otrzymałem.


Teraz czekam na zwrot zaliczki w wysokości 250 PLN. Również jej nie otrzymałem.. i tak się już ciągnie miesiąc..

@[krutek90] zawsze Cie lubiłem i szanowałem. Ale tak się nie robi..

W screenie sentencja próśb.

[Obrazek: vZBi93W.png]


RE: Krutek90 - 250 PLN - ponad miesiąc oczekiwania - Majka - 22-05-2017 10:22

@[krutek90] to Twoja ostatnia transakcja na tym forum.
A lolek nie widziałeś podpisu pod nickiem u krutka? "(ZAKAZ HANDLU/ZLECEŃ)"


RE: Krutek90 - 250 PLN - ponad miesiąc oczekiwania - twardy - 22-05-2017 10:22

Tak tylko wkleje
[Obrazek: ed2a153cfbdb4c3cb648c2bad03f9ad0.png]


RE: Krutek90 - 250 PLN - ponad miesiąc oczekiwania - Krissu - 22-05-2017 10:22

@[Majka]

EDIT: Ay, nasza szerloczka szybsza Tongue


RE: Krutek90 - 250 PLN - ponad miesiąc oczekiwania - Majka - 22-05-2017 10:24

Up
W tej samej minuecie pisaliśmy post.
Czekam tylko cierpliwie za wypowiedzią krutka.


RE: Krutek90 - 250 PLN - ponad miesiąc oczekiwania - lolek95 - 22-05-2017 10:26

@[Majka] Zlecenie zostało wykonywane od marca. Jeszcze przed różnymi dziwnymi akcjami..


RE: Krutek90 - 250 PLN - ponad miesiąc oczekiwania - Captain - 22-05-2017 15:25

Spokojnie, odda. Udzielałem mu wiele razy pożyczki, często miał do oddania po 200-300zł i zawsze oddawał. Co prawda często oddanie się przeciągało, ale oddawał, a to najważniejsze.
To uczciwy użytkownik tylko ma jakieś ogromne problemy z terminami.


RE: Krutek90 - 250 PLN - ponad miesiąc oczekiwania - Majka - 25-05-2017 11:16

@[krutek90] nie masz czasu odpisać/wyjaśnić?
Moja cierpliwość się kończy. W przypadku braku odzewu konto zostanie zbanowane.


RE: Krutek90 - 250 PLN - ponad miesiąc oczekiwania - radek0389 - 25-05-2017 12:05

(22-05-2017 15:25)Captain napisał(a):  Spokojnie, odda. (...)
To uczciwy użytkownik (...)
Gdzie ty tu widzisz uczciwego użytkownika? To mógłbym założyć temat sprzedażowy na forum, sprzedać coś, zainkasować pieniądze, przedmiotu nie wydać, po dwóch miesiącach oddać zapłatę i co? Określisz mnie mianem "uczciwego użytkownika" Smile? Koleś bierze pieniądze, dysponuje nimi, traci czas zleceniodawcy oraz ewentualne zyski, gdyby zleceniodawca był w posiadaniu swoich środków. Jednorazowy poślizg z czasem można zrozumieć. Tutaj na tego delikwenta jest już kilka tematów o podobnej treści. Osoba ta jest nieuczciwa i tyle.


RE: Krutek90 - 250 PLN - ponad miesiąc oczekiwania - Captain - 26-05-2017 16:21

(25-05-2017 12:05)radek0389 napisał(a):  
(22-05-2017 15:25)Captain napisał(a):  Spokojnie, odda. (...)
To uczciwy użytkownik (...)
Gdzie ty tu widzisz uczciwego użytkownika? To mógłbym założyć temat sprzedażowy na forum, sprzedać coś, zainkasować pieniądze, przedmiotu nie wydać, po dwóch miesiącach oddać zapłatę i co? Określisz mnie mianem "uczciwego użytkownika" Smile? Koleś bierze pieniądze, dysponuje nimi, traci czas zleceniodawcy oraz ewentualne zyski, gdyby zleceniodawca był w posiadaniu swoich środków. Jednorazowy poślizg z czasem można zrozumieć. Tutaj na tego delikwenta jest już kilka tematów o podobnej treści. Osoba ta jest nieuczciwa i tyle.

Było już kilka tematów o nim i zawsze wszystkie należności uregulował i wszyscy na koniec rozeszli się w miarę zadowoleni. Gdyby był nieuczciwy to po prosty zmył by się i żadnych pieniędzy nie oddal tak jak wielu innych na forum.

A co do:
Cytat:Koleś bierze pieniądze, dysponuje nimi, traci czas zleceniodawcy oraz ewentualne zyski, gdyby zleceniodawca był w posiadaniu swoich środków.

U mnie z pożyczkami to jest tak, że jak ktoś nie może oddać w terminie to przedłuża o miesiąc, ale wtedy ma większy % końcowo do spłacenia, większe odsetki.
I krutek przeciągał z oddaniem kilka miesięcy więc nabił sobie bardzo duże dodatkowe odsetki. I spłacił wszystko co do grosza, wszystkie należności uregulował, dlatego podtrzymuje opinie o nim, że jest uczciwy.

Nie wiem z czego wynikają te jego problemy z terminami i co tam się u niego w jego życiu osobistym dzieje, ale skoro pieniądze zawsze oddaje to uważam, że nie należy traktować go jako oszusta ani banować. Zakaz zleceń na forum w zupełności wystarczy.

Krutek nie logował się od 13 maja, więc jeszcze chyba nie widział tego tematu.