Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieram se kesz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zbieram se kesz. (/Temat-Zbieram-se-kesz-147595)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - tomek7912 - 27-05-2017 18:27

Dziś, siedząc i popijając sobie yerbe, coś tam poklikałem Smile. Jak na razie żadna akcja nie weszła. No nic może potem, może jutro... Jutro trzeba nagrać, chociaż dwa filmy pod ppi, także cztery wpisy na bloga wypadało by wrzucić. Co do seriali to jestem chyba na 16 odcinku, drugiego sezonu skazanego na śmierć, może to dziwne ale nigdy przedtem nie oglądałem skazanego na śmierć. Serial spoko, z odcinku na odcinek coraz ciekawszy. Żegnam na dziś, chyba że zaliczą mi akcje na mp Smile.


RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - Hopekk94 - 28-05-2017 08:13

Ja aktualnie ogladam fringe na granicy swiatow . Polecam, drugi raz ogladam serie Smile


RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - tomek7912 - 28-05-2017 12:59

Bombki strzelił, a nie akcje.. Blokada kąta za maile 10 minutowe, napisałem może mi odblokują albo wypłacą hajs.


RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - Itachi198 - 28-05-2017 13:10

Od siebie: polecam porzucić buxy i klikacze, szkoda czasu, jest to nudne i co gorsza nierozwijające. Real content najlepsze, nikt Cię nie wyzywa, zarobisz więcej i mniejsze ryzyko utraty zaplecza. Dużo czytaj, nie tylko na tym forum Jerk2 Powodzenia, nie poddawaj się, zarabiaj i się nie czaj Big Grin


RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - tomek7912 - 28-05-2017 15:10

(28-05-2017 13:10)Itachi198 napisał(a):  Od siebie: polecam porzucić buxy i klikacze, szkoda czasu, jest to nudne i co gorsza nierozwijające. Real content najlepsze, nikt Cię nie wyzywa, zarobisz więcej i mniejsze ryzyko utraty zaplecza. Dużo czytaj, nie tylko na tym forum Jerk2 Powodzenia, nie poddawaj się, zarabiaj i się nie czaj Big Grin

Dzięki za rade, co prawda z większości buxów już zrezygnowałem, działam tylko na sejfiku. Na pewno z czasem będę wchodził w coś ambitniejszego ale mam jeszcze czas Smile.

A tak w ogóle ku mojemu zaskoczeniu dostałem bardzo szybką odpowiedź na kontakt do mypay w sprawie blokady. Moje konto zostało odblokowane, środki nie zmalały, mało tego zostały zaliczone akcje przez które, właśnie był ten incydent.
Jak na razie weszło 4zł z mypay potem gdy będę sobie oglądał serial coś tam jeszcze poklikam. A co do filmów? Jakoś nie mogę się do tego zebrać... Jak dziś nie zdążę to najwyżej jutro, heh.

Zarobione: 19,67zł
Saldo mypay: 19,57zł


RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - tomek7912 - 29-05-2017 18:04

Dobry. Dziś, zlecone 19,57zł wypłaty z mypay na PP, jak narazie wyklikane 2,3zł na pewno to nie koniec na dziś Wink. Co do tych filmów pod ppi to przekładam, dokładnie nie wiem na kiedy ale na pewno się tym zajme. Jutro zaczynam tworzyć filmy pod zdobycie poleconych na mypay i freebitcoin, może wpadnie paru poleconych. Myślałem nad skracaniem, ale nie wiem czy jest jeszcze sens. Jak narazie tyle Smile.

Zarobione: 21,87zł
Saldo mypay: 2,30zł

Edit.
Coś poklikałem, weszło dodatkowe 1,54zł.

Zarobione 23,41zł
Salso mypay: 3,84zł


RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - denio - 29-05-2017 19:02

Myśl nad skracaniem myśl Big Grin Tak naprawdę możesz skracać linki z PPI za pomocą właśnie płatnych skracaczy. Masz podwójną kasę dzięki temu i wyświetlenia się nie marnują xD


RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - tomek7912 - 29-05-2017 22:23

(29-05-2017 19:02)denio napisał(a):  Myśl nad skracaniem myśl Big Grin Tak naprawdę możesz skracać linki z PPI za pomocą właśnie płatnych skracaczy. Masz podwójną kasę dzięki temu i wyświetlenia się nie marnują xD
Postaram się to opatentować, dzięki.


RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - Mariuszeek - 30-05-2017 09:26

Nie warto skracać linków ppi, zarobi grosze, a spadnie mu konwersja.


RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - tomek7912 - 30-05-2017 21:15

Film pod zdobycie poleconych prawie skończony. Jak na dziś z mypay weszło 3,54zł, lecz nie weszła ani jedna akcja za 12gr, a zrobiłem ich ok. 20. Więc coś wpadnie Wink.

Zarobione: 26,95zł
Saldo mypay: 7,38zł

Edit.
Weszły kolejne akcje. Doszło 2,72zł.