Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieram se kesz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zbieram se kesz. (/Temat-Zbieram-se-kesz-147595)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - tomek7912 - 04-08-2017 14:19

Jakiś czas mnie tu nie było Lol, lecz to nie znaczy, że nic nie robiłem.
Jakoś działałem, głównie mypay ale chce zmienić trochę formę dziennika,
chciałbym skupić się w większości na PPI. Moje aktualne saldo tam to 6,9$.
Chcę do końca wakacji zarobić tam 100$. Zyski będę liczył od dziś i póki co lecę działać!!

-------------------------------------
Cel do końca wakacji 0/100$



RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - tomek7912 - 06-08-2017 08:38

Dziś podmieniłem wszystkie linki na te z domeny (które podmieniają się same), liczę na duży wzrost leadów przez to Cool. Jutro wyjeżdżam dlatego przed tym pisze ten post, przez czas mojej nieobecności w domu, raczej nie będę działał w ogóle. Po powrocie chciałbym założyć parę blogów na blogspocie by zwiększyć ruch jak na razie i tak jest dość dobrze, działam sobie na YT do nie których filmów kupie lajki, jeśli ktoś jest ciekaw to u tego pana na seoclerk: Lajki. Co do zarobków to od ostatniego posta zarobiłem 1,01$.
-----------------------------------------------------------------------------ZAROBKI-----------------------------------------------------------------------------------
Cel do końca wakacji: 1,01/100$
Saldo Cinstaller: 7,91$



RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - tomek7912 - 13-08-2017 09:15

Wróciłem i mogę już wrócić do "regularnego" uploadu na YT filmów z PPI. Co do zarobków, przez moją nieobecność zarobiłem 2,17$ Xpokerface. No... Niby mało, ale ku*wa pasywnie! Poklikałem jakieś 20zł na mypay przez ten czas, dziś mam w planach kupić konta YT i od jutra zacząć znów działać.
ZAROBKI
Cel do końca wakacji: 3,18/100$
Saldo Cinstaller: 2,17$



RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - tomek7912 - 16-08-2017 14:32

Trochę lipa, przez ostatnie 3 dni zarobiłem 1,33$. Lecz zacząłem w sumie dopiero wczoraj cisnąć w to i widać tam jakieś efekty, wczoraj weszło nawet 9 leadów. REKORD! Heh, szkoda, że warte 0,73$. No nic trza widocznie cisnąć mocniej, działam aktualnie pewnym prostym schematem by jak najszybciej szła mi praca. Skoro są efekty to muszę robić to samo tylko 10x więcej, zarobki powinny być też 10x większe Cool. W planach mam też założenie kilku kanałów na YT, głównie chodzi o ruch ale kanały chciałbym prowadzić dość poważniej. Szczerze to jestem pewien, że mi się uda, pierwszy kanał ma być pod dość popularną niszę, jakieś lajki z seoclerk i tyle Jerk2. Co do mypay - cały czas działam, czasem więcej, czasem mniej. Aktualnie jedna wypłata (20zł) w kolejce a saldo 35zł.
ZAROBKI
Cel do końca wakacji 4,51/100$
Saldo Cinstaller: 3,5$



RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - tomek7912 - 21-08-2017 09:05

Nie wiem co się dzieje, ale nagle spadła mi konwersja. Teoretycznie powinna rosnąć przez większy nakład pracy jaki poświęcam na PPI a jest inaczej, przes ostatnie 5 dni zdobyłem aż 11 leadów... Mam nadzieje, że to przejściowe, cały czas działam na YT aktualnie działa jakieś 12+ kanałów na każdym ok. 13 filmów. Na każdym te same filmy i działało może zmienię taktykę albo po prostu dorobię więcej kanałów, w sumie nie wiem co będzie lepsze pokerface. Jak na dziś to tyle bo trzeba coś z tym zrobić...
ZAROBKI
Cel do końca wakacji: 5,45/100$
Saldo Cinstaller: 4,44$



RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - danoneksss - 21-08-2017 12:24

U mnie nie wiem jak jest z konwersją, ale znacznie spadła liczba instalacji i ich stawka.
Może to jakiś globalny problem...


RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - tomek7912 - 21-08-2017 13:16

(21-08-2017 12:24)danoneksss napisał(a):  U mnie nie wiem jak jest z konwersją, ale znacznie spadła liczba instalacji i ich stawka.
Może to jakiś globalny problem...
No to u mnie to samo, dziwne troche.


RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - tomek7912 - 12-09-2017 15:05

Odkopuje dziennik po dość sporej przerwie. Z PPI nic nie robiłem i jak na razie nie zamierzam o tym pisać jeśli moje zarobki nie będą przekraczały ok. 2$/dzień.
Skupiam się jednak więcej na akcjach, których teraz niestety mało... Będę robił podsumowania co jakieś 3 dni, może Jerk2. Do "zarobionych" będę liczył pieniądze wypłacone.

Zarobione: 41,8zł(zlecona wypłata na cplead, 15ego wypłata)
Dni (od tego posta, by było porównanie dni do zarobków): 0


Na chipsy i picie do oglądania seriali. - tomek7912 - 13-09-2017 10:19

Dwie wypłatki zlecone na mypay: 21,11zł (konto) i z zamkniętego serwisu 10zł (pp). Dziś trzeba trochę poklikać akcji bonusowych na mypay bo 115 jak na 13dzień miesiąca to tak średnio. Zawsze gdy ze szkoły wracam to już kontygnenty wykorzystane... Ogólnie jeśli do 20wrzesnia wbije te 350 to będzie dobrze Wink.

Zarobione: 72,91zł*
Dni: 1

Z tymi dniami to tak nie do końca bo te 20zł na mypay zrobiłem z tydzień wcześniej.


RE: Na chipsy i picie do oglądania seriali. - karo1919 - 13-09-2017 13:45

Dobrze idziesz Big Grin