Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygasła domena, powrót - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Wygasła domena, powrót (/Temat-Wygasla-domena-powrot-147542)



Wygasła domena, powrót - mateusz2045 - 20-05-2017 10:11

Wygasła mi domena na nazwie ponad miesiąc temu i zniknęła z listy moich domen jakie posiadam. Czy jeśli teraz za nią zapłacę, przedłużę to powróci do mnie? Czy może zapłacę a nic się nie stanie, bo jest ona już odpięta ode mnie.


RE: Wygasła domena, powrót - radek0389 - 20-05-2017 10:36

Jak nikt jej już nie przejął, jest dostępna to kup i znowu będzie twoja (nawet możesz z powrotem kupić w promocji za 0 zł jeśli to pl). A jeśli domena jest niedostępna do rejestracji, to być może jeszcze znajduje się w fazie oczekiwania aż ją opłacisz na kolejny rok lub ktoś ją przejął. Musisz sprawdzić.


RE: Wygasła domena, powrót - mateusz2045 - 20-05-2017 10:50

Chyba ktoś przejął, zaparkowana na jakimś premium.pl


RE: Wygasła domena, powrót - Muraszczyk - 21-05-2017 23:48

Jeśli ktoś ją zarejestrował to jej nie odzyskasz, no chyba że uda Ci się skontaktować z osobą która przejęła tą domene i złożysz ciekawą ofertę ale to chyba bez sensu Tongue