Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Trzeci-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-147518)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - WuJeKuBa - 23-06-2017 14:33

Jedzie ktoś z podkarpackiego może?

EDIT: Już nieaktualne Tongue


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 26-06-2017 18:25

Sieeeemaneczko EKIPA!!

zlocik już bardzo blisko bo już za 4 dni! W piątek o godzinie 13:00 będę jechał na miejsce i powoli załatwiał formalności i rozpakowywał "bagaże" uwierzcie mi że na 2tygodniowy urlop nie mam tak wypchanego auta jak na zlot (od kostkarek, chłodziarek po szisze, projektory i sprzęt muzyczny).


Zapewne cześć Was zastanawia się co wziąć ze sobą zabrać szczególnie jeśli po raz pierwszy wybiera się na zlot.

Na pewno obowiązkowo należy się zaopatrzyć w Napoje/Trunki i żarcie które preferujecie (jeśli nie jesteś wegetarianinami to polecam mięso na grilla), zamówiłem jakiś średni grill do złożenia, brykiet, jakieś sosy, plastikowe akcesoria.


ZALECANE:
Kto ma możliwość niech przywiezie sobie koc lub chociaż ręcznik, jest obok jakaś plaża czy siatkówka to na pewno się będzie mógł przydać.


OPCJONALNIE:
Wszystko co Ci się przyda do imprezowania/grillowania, niektórzy pytali czy będą sztućce, kubki, naczynia czy przynieść własne, generalnie w każdym apartamencie macie wyposażenie kuchenne więc są talerze, kubki, widelce, łyżki i chyba nawet czajniki (jak ktoś będzie rano chciał sobie zrobić instant rosół na kaca to jest to rozwiązanie Jerk ) - jednak jeśli ktoś woli napić się wódke/whisky/piwka z własnej szklanki/kufla/kielicha to nic nie stanowi problemu aby jakąś szklankę/kufel/kieliszek ze sobą zabrać (piszę o tym żeby ktoś się nie czuł niekomfortowo) - sam jakaś szklankę do whiskacza sobie wezmę, parę osób które pytało też tak zrobi Tongue


W niedziele kto będzie zainteresowany to będzie mógł zjeść coś w restauracji (paręnaście km dalej jest dobra prestiżowa i tania restauracja).

Parking - Na terenie ośrodka jest parking, jeśli ktoś się obawia o auta powyżej wartości średniej rocznej krajowej to można zaparkować bezpośrednio pod apartamentem Tongue

@LIROMIR
Weź piłkę albo dwie do siatkówki, nie będzie trzeba pożyczać od ośrodka. impreza

@Nitram
Grillmistrz - no i wszystko jasne


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - zbyszeq - 26-06-2017 19:30

@[Admin] a na którą ogólnie godzinę mamy przyjechać?

Dodatkowo ew. @[Liromir] możesz wziąć xone, to sie jakoś turniej zlotowy pyknie Big Grin.


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 26-06-2017 19:33

od 13-14 mysle najwczesniej, różnie ludzie się będą zjezdzac przez caly dzien, niektorzy dopiero wieczorem dojada, wiec na spokojnie sobie to wszystko wezcie Smile


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 26-06-2017 19:35

(26-06-2017 19:30)zbyszeq napisał(a):  @[Admin] a na którą ogólnie godzinę mamy przyjechać?

Dodatkowo ew. @[Liromir] możesz wziąć xone, to sie jakoś turniej zlotowy pyknie Big Grin.

moge wziac ps4, kupilem niedawno tekkena 7 Smile

podepniemy pod projektor i mozna turniej walnac Tongue


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - zbyszeq - 26-06-2017 19:39

Bardziej chodziło mi o Fife bo kojarzę, ze będzie pare osób lubujacych się w tej gierce, alw Twoja propozycja również na plus Smile!


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 26-06-2017 20:12

to xone tez moze zabrac bo ja fify nie mam Tongue


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Mauorycy - 26-06-2017 20:18

(26-06-2017 20:12)Admin napisał(a):  to xone tez moze zabrac bo ja fify nie mam Tongue

Ja mam jc fife na ps4 i pare innych gierek, w które można zagrać w pare osób Smile


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Marello - 27-06-2017 17:41

(19-05-2017 18:51)matii1111111 napisał(a):  Proponuję aby w tym roku ktoś zajął się plakietkami z Loginami Smile

Jakby ktoś ogarnął ładna grafikę to jutro mógłbym podjechać i kupić trochę naklejek Wink
http://www.copyshop.krakow.pl/oferta/naklejki/
Myślałem o formacie: 70,0 x 50,8 mm (15 szt.) lub 70,0 x 42,3 mm (21 szt.) to by wyszły 3/2 arkusze i byłoby parę zapasowych naklejek Tongue Chyba, że ktoś już to ogarnął ?


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Liromir - 27-06-2017 18:29

(26-06-2017 20:18)Mauorycy napisał(a):  
(26-06-2017 20:12)Admin napisał(a):  to xone tez moze zabrac bo ja fify nie mam Tongue

Ja mam jc fife na ps4 i pare innych gierek, w które można zagrać w pare osób Smile

to weź Ty :* chętnie was ogole w fife Big Grin