Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pliki zzzzzzz - Wirus? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Pliki zzzzzzz - Wirus? (/Temat-Pliki-zzzzzzz-Wirus-147511)



Pliki zzzzzzz - Wirus? - Szaman1644 - 19-05-2017 11:33

Cały czas na dysku C powstają mi pliki o rozszerzeniu zzz. Nie wiem co to jest, a jest tego coraz więcej? Jak się tego pozbyć i co to jest w ogóle?


RE: Pliki zzzzzzz - Wirus? - saanek - 19-05-2017 12:42

Wszystko na temat znajdziesz kolego w google ale niech bd prosze oto link do tematu pomocą:

Kod PHP:
https://usunwirusa.pl/zzz-file-extension-virus/ 

mam nadzieję że pomogłem


RE: Pliki zzzzzzz - Wirus? - Szaman1644 - 19-05-2017 17:34

Ten poradnik taki pomocny. Polecam program, który sam pobiera wirusy. Gdyby to było takie proste to nie pytalbym na forum.


RE: Pliki zzzzzzz - Wirus? - Zawik - 20-05-2017 22:19

Ja bym na Twoim miejscu przeskanował dysk Malwarebytes Anti-Malware, jakimś antywirusem. Zobacz, czy nie masz czegoś ukrytego w procesach. Jeżeli to nie pomoże to napisz na forum bechmark, elektroda. Zarzucisz im logi, napiszą Ci co masz zrobić i problem będzie rozwiązany.


RE: Pliki zzzzzzz - Wirus? - Szaman1644 - 21-05-2017 09:56

(20-05-2017 22:19)Zawik napisał(a):  Ja bym na Twoim miejscu przeskanował dysk Malwarebytes Anti-Malware, jakimś antywirusem. Zobacz, czy nie masz czegoś ukrytego w procesach. Jeżeli to nie pomoże to napisz na forum bechmark, elektroda. Zarzucisz im logi, napiszą Ci co masz zrobić i problem będzie rozwiązany.

Mam ten program w wersji Premium i niczego nie znajduje. Procesy i usługi niepotrzebne wyłączone. Dobra napiszę tam może pomogą.


RE: Pliki zzzzzzz - Wirus? - Adam05 - 22-05-2017 21:35

Spróbuj AdwCleaner jak Malwarebytes nie pomaga.