Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
e-whoring - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: e-whoring (/Temat-e-whoring-147504)

Strony: 1 2 3


RE: e-whoring - Miedziany - 21-05-2017 21:32

Mi już tyle osób pisało że idą na policje jak się w ewhor bawiłem że głowa mała, raz pamiętam jak mi napisała laska której zdjęcie miałem na profilowym na fb i na grupach spamiłem coś typu ' Szukam zboczuszka na ... ' itp. Wtedy to miałem mokro bo myślałem że serio zgłosi, ale na 8417847184 osób które poszły na policje jeszcze ani razu do mnie nie przyszli impreza


RE: e-whoring - rachman - 21-05-2017 22:25

Mało kto zgłasza bo pewnie trochę siara gadać czego się oczekiwało, zazwyczaj wyłudzenie jest na małą kwotę itd. Lepiej mieć świadomość że może się zdarzyć że któryś obietnicę spełni.


RE: e-whoring - Xoolek - 24-05-2017 18:13

gcnf


RE: e-whoring - Mike66 - 16-09-2021 20:09

Panowie a mam inne pytanie jeśli przyjąłem testowo na swoje konto revolut(20euro) i gość z holandii grozi listem od prawnika za to że nie dostał to czego oczekiwał tzn chce jakas grzywne czy zadoscuczynienie.Konto na moje dane ale do przelewu podąłem mu inne jedynie numer konta.Czy jest jakas szansa że wydobedzie mój adres i moge sie obawiać? Mam swiadomość że raczej straszy zeby wyłudzic więcej.Ale może ktoś miał podobny przypadek.Uważa że zawarliśmy umowe poprzez snapa.Czy revolut udostepnia moje dane adresowe osobie która robi przelew do mnie? Komu revolut moż udostepnic takie dane?


RE: e-whoring - Re0 - 16-09-2021 20:25

Wyślij mu więcej fotek, może się uspokoi


RE: e-whoring - Pablo1878 - 16-09-2021 20:51

(16-09-2021 20:09)Mike66 napisał(a):  Panowie a mam inne pytanie jeśli przyjąłem testowo na swoje konto revolut(20euro) i gość z holandii grozi listem od prawnika za to że nie dostał to czego oczekiwał tzn chce jakas grzywne czy zadoscuczynienie.Konto na moje dane ale do przelewu podąłem mu inne jedynie numer konta.Czy jest jakas szansa że wydobedzie mój adres i moge sie obawiać? Mam swiadomość że raczej straszy zeby wyłudzic więcej.Ale może ktoś miał podobny przypadek.Uważa że zawarliśmy umowe poprzez snapa.Czy revolut udostepnia moje dane adresowe osobie która robi przelew do mnie? Komu revolut moż udostepnic takie dane?

Zwróć mu 20€ i po problemie.


RE: e-whoring - Mike66 - 16-09-2021 20:52

dostał już wszystko,chciał videocalla też i o to jest zły

(16-09-2021 20:51)Pablo1878 napisał(a):  
(16-09-2021 20:09)Mike66 napisał(a):  Panowie a mam inne pytanie jeśli przyjąłem testowo na swoje konto revolut(20euro) i gość z holandii grozi listem od prawnika za to że nie dostał to czego oczekiwał tzn chce jakas grzywne czy zadoscuczynienie.Konto na moje dane ale do przelewu podąłem mu inne jedynie numer konta.Czy jest jakas szansa że wydobedzie mój adres i moge sie obawiać? Mam swiadomość że raczej straszy zeby wyłudzic więcej.Ale może ktoś miał podobny przypadek.Uważa że zawarliśmy umowe poprzez snapa.Czy revolut udostepnia moje dane adresowe osobie która robi przelew do mnie? Komu revolut moż udostepnic takie dane?

Zwróć mu 20€ i po problemie.
no tak tylko że wtedy to juz napewno bedzie miał moje dane


RE: e-whoring - enzovsky - 17-09-2021 11:18

Nie oferuj tego, czego nie możesz spełnić Smile takie jest moje zdanie. I kto normalny podaje swoje dane do przelewu facepalm


RE: e-whoring - shf - 17-09-2021 18:21

(16-09-2021 20:52)Mike66 napisał(a):  dostał już wszystko,chciał videocalla też i o to jest zły

(16-09-2021 20:51)Pablo1878 napisał(a):  
(16-09-2021 20:09)Mike66 napisał(a):  Panowie a mam inne pytanie jeśli przyjąłem testowo na swoje konto revolut(20euro) i gość z holandii grozi listem od prawnika za to że nie dostał to czego oczekiwał tzn chce jakas grzywne czy zadoscuczynienie.Konto na moje dane ale do przelewu podąłem mu inne jedynie numer konta.Czy jest jakas szansa że wydobedzie mój adres i moge sie obawiać? Mam swiadomość że raczej straszy zeby wyłudzic więcej.Ale może ktoś miał podobny przypadek.Uważa że zawarliśmy umowe poprzez snapa.Czy revolut udostepnia moje dane adresowe osobie która robi przelew do mnie? Komu revolut moż udostepnic takie dane?

Zwróć mu 20€ i po problemie.
no tak tylko że wtedy to juz napewno bedzie miał moje dane

Revolut poza jurysdykcją polskich organów ścigania. Temat do zamknięcia Big Grin


RE: e-whoring - itmaster - 17-09-2021 20:19

(17-09-2021 18:21)shf napisał(a):  Revolut poza jurysdykcją polskich organów ścigania. Temat do zamknięcia Big Grin

Skąd ten pomysł? Przecież mają europejską licencję bankową, więc dlaczego mieliby być poza jurysdykcją?