Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake news, sub sms video - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Fake news, sub sms video (/Temat-Fake-news-sub-sms-video-147448)



Fake news, sub sms video - matek2204 - 16-05-2017 22:48

Witam, niech ktoś mi powie dokładnie czy mając viralke na facebooku, dokładnie mam www stronke z newsem i pod treścią jest film, żeby go zobaczyć no to wiadomo sub sms itp. - fake content - nic sie nie dzieje potem. Czy za to coś grozi? Dodam że na dole strony jest stopka o kosztach itp.


RE: Fake news, sub sms video - lary1211 - 17-05-2017 17:07

Jeśli masz viralke z Magdą Ż. to może być przypał niezły Big Grin Zwłaszcza biorąć pod uwagę obecną sytuacje w subach. Do mnie się o takie głupoty przyczepiali ze zrezygnowałem wogole z zarabiania


RE: Fake news, sub sms video - rachman - 17-05-2017 17:26

Klienta wali że podajesz koszty jeśli nie dostaje to co mu oferujesz. Jak piszesz że obejrzę film to mam go dostać. Film ma być i tyle. Klient płaci to wymaga. Pobierasz kasę za co? Za kłamstwo że obejrzę film? Oszustwo. Serio musisz się pytać czy takie coś jest karalne? Pół działu jest zasrane odpowiedziami na podobne sytuacje Undecided


RE: Fake news, sub sms video - maniek250 - 17-05-2017 17:42

Zrób taki news żeby użytkownik po aktywacji rzeczywiście dostał film który chciał zobaczyć, i to chyba powinno przejść Big Grin


RE: Fake news, sub sms video - matek2204 - 17-05-2017 21:29

dzieki za pomoc, a np. jeżeli tak jak kolegag wcześniej napisał np. wiralka z Magdą Ż. i zrobie news i podam prawdziwe info, zakryje jej twarz, nazwiska nie podam, i film faktycznie bedzie taki jak w opisie to jest ok?


RE: Fake news, sub sms video - rachman - 18-05-2017 18:52

Posiadasz jakiś film o p. Magdzie? Wchodzi w grę naruszenie praw autorskich jeśli chcesz brać kasę za oglądanie filmów tworzonych przez inne osoby lub filmy telewizji (reportaże czy coś).
Weź chłopie zacznij zarabiać uczciwie a nie kombinujesz jak koń pod górkę. Nie twoje to nie rusz - inaczej zawsze jest możliwość się przyczepić o zadośćuczynienie. Nie masz zgody właściciela - to samo.
Zabiegi typu zakryć kawałek czy coś g dają bo prawo nie ustala ani długości materiału ani "zasłanialności". Teoretycznie nawet sekunda cudzego filmu gdy wykorzystasz bez zgody może być ścigana bez żadnego "ale".


RE: Fake news, sub sms video - themate0 - 21-05-2017 13:14

przecież istnieje coś takiego jak prawo cytatu, ile jest takich kanałów na YT które nagrywają i komentują czyjeś dzieła, filmiki ? setki i w dodatku zarabiają na tym


RE: Fake news, sub sms video - rachman - 21-05-2017 18:35

A jak się ma niby prawo cytatu do tej kwestii? Wg ciebie prawo cytatu zezwala na wykorzystywanie cudzej treści do oszustwa?
Cytat:fake content - nic sie nie dzieje potem
Łoł... Rolleyes