Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fb ads kradnie pieniądze. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fb ads kradnie pieniądze. (/Temat-Fb-ads-kradnie-pieniadze-147434)

Strony: 1 2 3


Fb ads kradnie pieniądze. - Maciejoss20 - 16-05-2017 17:21

Wykonywałem wiele przelewów poprzez Payu na konto reklamowe Fb ads, zawsze środki na koncie były po minucie. Lecz dzisiaj dzieje się coś złego. Wykonany został przelew na kwotę 60 zł i od dobrej godziny kasa nie wpłynęła na konto reklamowe. Zrobiłem dla testu drugi przelew na kwotę 2 zł, też nie wpłynął on na konto. Kontaktowałem się z Payu, swoim bankiem i potwierdzili, że pieniądze znajdują się na koncie Facebooka. Obawiam się, że środki już nie wpłyną, a pieniądze zostały przywłaszczone przez Facebooka. Nie widzę, aby Facebook posiadał jakiś numer tel. kontaktowy, email czy formularz. Jestem wkurzony i ostrzegam przed wpłatami na konto reklamowe. Lepiej chyba połączyć kartę z Facebookiem.


RE: Fb ads kradnie pieniądze. - yurko - 16-05-2017 17:27

Zuckberg pewnie już w samolocie na kajmany z tymi 60 zł


RE: Fb ads kradnie pieniądze. - Maciejoss20 - 16-05-2017 17:31

Przelałem akurat 60 zł, ale zwinęli by i parę K jeśli tyle bym przelał. Całe szczęście, że 60, a nie 300 bo czasami tyle i przelewam.


RE: Fb ads kradnie pieniądze. - yurko - 16-05-2017 17:34

Hmm może cierpliwie poczekaj. Przelewaleś już wczesniej w ten sposób na faceads


RE: Fb ads kradnie pieniądze. - Maciejoss20 - 16-05-2017 17:35

No tak, ale nigdy nie czekałem dłużej jak 10 min. A teraz już leci druga godzina. Payu potwierdziło, że środki zostały już przelane więc co się dzieje z kasą?


RE: Fb ads kradnie pieniądze. - piotrekprorok - 16-05-2017 17:40

Ja też kiedyś miałem taką sytuację. Zawsze po chwili była kasa a raz czekałem godzinę i nie było, poszedłem spać i jak rano sprawdziłem saldo to się pojawiła Smile Poczekaj spokojnie Smile


RE: Fb ads kradnie pieniądze. - piotrgk4 - 16-05-2017 17:47

Facebook ads oszukuje na przelewach. Akurat zostałeś wylosowany by cię okraść i twoje miliony. Smutne


RE: Fb ads kradnie pieniądze. - Maciejoss20 - 16-05-2017 17:52

To się tak mówi, ale facebook przywłaszcza sobie pieniądze ile byś tylko im przelał. Raz zbanowali mi konto bez podania przyczyny była reklamowana data śmierci 300 zł poszło w błoto. Więc nigdy nie przelewam już większych kwot jak 100 zł wolę codziennie przelać niż kupę kasy stracić. Sam mikiniki pisał, że fb porwało jemu parę K.


RE: Fb ads kradnie pieniądze. - rcielak - 16-05-2017 17:54

Najwieksza firma mediowa na swiecie kradnie 60 cebulionow...

Po prostu zaczekaj chwile czasem po prostu cos moze sie zlagowac.
Jak nie bedzie kasy po 24h to polske obsluguje chyba dublin.


RE: Fb ads kradnie pieniądze. - Captain - 16-05-2017 18:26

To prawie na pewno jakiś błąd, widocznie mają bałagan w systemie. Nie widzę sensu aby facebook miał kraść komuś pieniądze, nawet gdyby były to grube tysiące, a nie 60zł.
FB tego zwyczajnie nie potrzebuje, pod względem finansowym ma prawdopodobnie więcej pieniędzy niż potrzebuje. A po za tym cel jego istnienia jest inny, fb powstał w celu gromadzenia danych o ludziach, a nie stricte finansowym.