Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile zarobie na moich forach? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ile zarobie na moich forach? (/Temat-Ile-zarobie-na-moich-forach-147358)



Ile zarobie na moich forach? - Lukasz_PL - 14-05-2017 20:50

Witam. Jako młody szczyl założyłem dwa fora na darmowych hostingach. Jednakże z powodu zmiany zainteresowań porzuciłem je, a one przez ten czas żyły swoim życiem. Dziś jak na nie wchodzę to widzę w statystykach że na każdym z tych forum mam około po 250 odwiedzin dziennie czyli w sumie 500 ludzi na których mógł bym zarabiać Idea Więc tu pada moje pytanie: czy opłaca mi się przenosić oba forum na płatne hostingi i wstawić jakieś reklamy z jakiejkolwiek sieci partnerskiej, a jeżeli tak to z jakiej i ile bym na tym zarobił?


RE: Ile zarobie na moich forach? - piotrgk4 - 14-05-2017 20:55

@[Lukasz_PL] Przy dobrych prognozach zarobisz z 1-7zł dziennie Smile


RE: Ile zarobie na moich forach? - Pawlak093 - 15-05-2017 22:20

Pokaz te fora


RE: Ile zarobie na moich forach? - Muraszczyk - 16-05-2017 01:13

Próbuj z sieciami partnerskimi, wpisami sponsorowanymi, bo na reklamach za wiele nie zarobisz przy tych ilościach Smile


RE: Ile zarobie na moich forach? - rachman - 16-05-2017 21:03

Cytat:ile bym na tym zarobił?
Pińć zeta... Jerk2

Nie, da się przewidzieć zarobków. Sam licznik nic nie znaczy. Zależy czy trafisz reklamą w target itd. Wiesz w ogóle kto wchodzi, w jakim wieku, jak długo przebywa? Wiesz jaka reklama będzie skuteczna? Jest jakaś tematyka forów czy galimatias?


RE: Ile zarobie na moich forach? - AgoraPerformance - 17-05-2017 09:41

@[Lukasz_PL]

Spróbuj wstawić kody Naszych materiałów promocyjnych.

Mamy wiele wydawców prowadzących własne fora, i to im się opłaca! Smile

Aby zarejestrować się w AgoraPerformance - kliknij tutaj!