Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usunięcie filmów z YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Usunięcie filmów z YT (/Temat-Usuniecie-filmow-z-YT-147352)



Usunięcie filmów z YT - danoneksss - 14-05-2017 19:45

Siemka,

Wrzuciłem sobie dzisiaj 5 filmów na YT o nazwie "nazwa gry download" i 2 z nich zostały usunięte.
Wyskoczył mi komunikat, że filmy zostały sprawdzone i zawierały treści nieodpowiednie dla użytkowników.
Konkurencja na frazy zerowa i filmy miały status niepubliczny, więc flagowanie przez konkurencję niemożliwe.
Nie wiem co mogło być źle Undecided Choć podejrzewam, że coś z tagami.
Filmy miały takie tagi:
nazwa gry Download,
nazwa gry Download full game,
nazwa gry Download windows 7,
nazwa gry Download free,
nazwa gry Download pc,
nazwa gry Download full,
nazwa gry Download full version,
nazwa gry Download android,
nazwa gry Download deutsch,
nazwa gry Download apk,
nazwa gry alliances,
nazwa gry gameplay
Ktoś ogarnięty mógłby się wypowiedzieć czy jakieś z nich nie powodują natychmiastowego filtra albo ewentualnie jakie zamiast nich zastosować? Smile


RE: Usunięcie filmów z YT - Wojtek574 - 14-05-2017 21:08

Film zrobiłes sam czy wziąłes tralier i wrzuciłes ?


RE: Usunięcie filmów z YT - danoneksss - 14-05-2017 21:33

@[Wojtek574]
Był to pobrany gameplay z innego kanału.
Został jednak skrócony o połowę w programie do edycji, więc naruszenie praw autorskich raczej nie wchodzi w grę. A poza tym dostałbym ostrzeżenie dotyczące kopiowania treści, a nie treści nieodpowiednich dla użytkowników.
Przynajmniej tak mi się wydaje...


RE: Usunięcie filmów z YT - Muraszczyk - 16-05-2017 01:19

Ostatnio przy niektórych niszach pojawiają się takie blokady. Spróbuj zrobić w pełni unikalny film, nie przesadzaj z opisem, tagami.