Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Konkurs dla zabawy ? Wygrana 1st Powerbank 2st pendrive 8 gb, - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: [Zamknięty]Konkurs dla zabawy ? Wygrana 1st Powerbank 2st pendrive 8 gb, (/Temat-Zamkniety-Konkurs-dla-zabawy-Wygrana-1st-Powerbank-2st-pendrive-8-gb-147351)

Strony: 1 2 3 4


[Zamknięty]Konkurs dla zabawy ? Wygrana 1st Powerbank 2st pendrive 8 gb, - kaktuho - 14-05-2017 19:39

Niedziela nudna u mnie więc tworzę pierwszy konkurs. Nagrody to zwykłe gadżety reklamowe. Jeśli ten konkurs dotrze do minimum 100 użytkowników to w następnym nagrody dam lepsze ( np. HP roar mini)

Konkurs bardziej spamerski, ponieważ nic nie oczekuję w zamian a temat ma służyć tylko potrawie humoru użytkownikom zarabiam.com.

Zasady:
1. Reputka poproszę w tym temacie
2. Poprosimy dobry dowcip vel kawał w formie pisemnej

Do kiedy:
Do środy (17.05.2017) do godziny 22:00

Jak będziemy losować :
Jestem otwarty na propozycje, myślałem że moja córka wylosuje 2 osoby z tematu. Ale jeśli to może być nie uczciwe lub ktoś ma jakąś orginalną metode to zapraszam na pw .

Wysyłka:
Na terenie polski wysyłam na swój koszt (reszta do dogadania)
1 nagroda:

powerbank

2: nagroda

Pendrive 8gb


RE: Konkurs dla zabawy ? Wygrana 1st Powerbank 2st pendrive 8 gb, Do środy, 17.05.2017 - dandun1 - 15-05-2017 09:00

1.

Rozmawiają dwaj psychiatrzy:
- Wiesz co, mam rewelacyjnego pacjenta. Cierpi na rozdwojenie jaźni.
- A co w tym rewelacyjnego?
- Obydwaj mi płacą.


RE: Konkurs dla zabawy ? Wygrana 1st Powerbank 2st pendrive 8 gb, Do środy, 17.05.2017 - Pawlak093 - 15-05-2017 10:46

2



Lekarz mówi do pacjenta:
- Panie Nowak, mam dla pana dobrą wiadomość.
- O, to świetnie!
- Pana imieniem nazwiemy nowo odkrytą nieuleczalną chorobę.


RE: Konkurs dla zabawy ? Wygrana 1st Powerbank 2st pendrive 8 gb, Do środy, 17.05.2017 - k4rol - 15-05-2017 11:29

3

Co ma wspólnego papier toaletowy i piła łańcuchowa.
Chwila nieuwagi i ręka uje**na


RE: Konkurs dla zabawy ? Wygrana 1st Powerbank 2st pendrive 8 gb, Do środy, 17.05.2017 - Erdoi Money - 15-05-2017 13:59

4.


Na rozmowie o pracę prezes zapytał kandydata:
- W CV napisał Pan, że potrafi pan szybko liczyć w pamięci. Ile jest 17x19?
- Trzydzieści sześć – odpowiedział kandydat bez zastanowienia.
- To zła odpowiedź.
- Ale jaka szybka!


RE: Konkurs dla zabawy ? Wygrana 1st Powerbank 2st pendrive 8 gb, Do środy, 17.05.2017 - geraxon - 15-05-2017 14:01

5. Bal, młoda margrabianka tańczy ze starym hrabią.
- Ileż to lat macie, hrabio?
- Osiemdziesiąt, moja panno!
- Powiada pan? Nie dałabym...
- Bo też i ja bym prosić nie śmiał!


RE: Konkurs dla zabawy ? Wygrana 1st Powerbank 2st pendrive 8 gb, Do środy, 17.05.2017 - zozols1 - 15-05-2017 14:05

6

Przyjechał Jasiu na wakacje do dziadka. Rozgląda się po mieszkaniu i zauważa skórę niedźwiedzia na ścianie, po czym pyta:
- Dziadziu, skąd masz skórę niedźwiedzia?
- Jak to skąd? Upolowałem !
- WoW ! Możesz mi o tym opowiedzieć?
- Pewnie, Byłem w lesie i polowałem na zające, miałem strzelbę. Nagle zauważyłem niedźwiedzia, który zbliżał się żwawym krokiem w moją stronę, zabrałem nogi za pas. Po jakimś czasie biegu niedźwiedź poślizgnął się, ja wykorzystałem okazję i strzeliłem, jednak spudłowałem. Ten przez to przyspieszył, gdy nadarzyła się kolejna okazja, podczas kolejnego poślizgu znów nie trafiłem. Za trzecim razem, gdy ten się poślizgnął udało mi się go w końcu trafić. I tak teraz jego skóra wisi na mojej ścianie.
- Jaki Ty jesteś super dziadku, ja na twoim miejscu to bym się ze*rał ze strachu
- A jak myślisz na czym on się ślizgał ?!?


RE: Konkurs dla zabawy ? Wygrana 1st Powerbank 2st pendrive 8 gb, Do środy, 17.05.2017 - Azir - 15-05-2017 15:15

7.
Przychodzi para do knajpki i zostawia płaszcze w szatni.
Szatniarz pyta:
- Na jeden numerek?
- Nie, na kawę. - odpowiada facet.


RE: Konkurs dla zabawy ? Wygrana 1st Powerbank 2st pendrive 8 gb, Do środy, 17.05.2017 - KontrolC - 15-05-2017 15:58

8.

Idzie kot z wroblem ulicą.
- I co, i co? Nie zlapales mnie!
- A ten znowu swoje... Przecież to ty szukałeś.
- Aaa... Zapomniałem.


RE: Konkurs dla zabawy ? Wygrana 1st Powerbank 2st pendrive 8 gb, Do środy, 17.05.2017 - aero2 - 15-05-2017 16:24

9.
Pijany mąż wraca do domu.
- Ty pijaku! Nie mam już do ciebie słów!
- Książek nie czytasz, to i słownictwo ubogie...