Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB i blokowanie kont - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB i blokowanie kont (/Temat-FB-i-blokowanie-kont-147344)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: FB i blokowanie kont - Pablo1878 - 02-07-2017 12:04

(02-07-2017 11:59)kochamkesz napisał(a):  Chciałem dzis założyć nowe konto na fp i po weryfikacji @ wyskoczyło info o wysłaniu im zdjęcia z wyraźnie widoczną twarzą facepalm Niedługo jeszcze nr buta będzie wymagany Rolleyes

Gdzieś na jakiejś grupie jedna z dziewczyn pisała, że też miała ten problem. Wysyłała im kilka zdjęć (swoich) i jej odrzucili wszystkie. Big Grin


RE: FB i blokowanie kont - adi_hq - 02-07-2017 17:43

Dziś dostałem bloka odrazu po założeniu konta, oczywscie ciasteczka wyczyszczone


RE: FB i blokowanie kont - helix - 05-07-2017 13:59

To gdzie zarabiać na podobnych stronach coś do fb gdzie jest dużo osób z Polski .


RE: FB i blokowanie kont - Maciejoss20 - 05-07-2017 15:30

Ja dzisiaj też dostałem weryfikacje nie było nic z konta wysyłane na grupy. Przyszła mi weryfikacja z wyślij swoje zdjęcie. Nie wiem jak oni to robią loguje się cały czas z tego samego ip.


RE: FB i blokowanie kont - nykkusek - 05-07-2017 18:39

(05-07-2017 13:59)helix napisał(a):  To gdzie zarabiać na podobnych stronach coś do fb gdzie jest dużo osób z Polski .

@[helix]

Mam dwie dobre strony do spamu podobne do FB, tylko nie paplaj nigdzie o nich..

ePuls.pl (zajebisty) // edit. już nie, całe zaspamowałem i padło :/
NK.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

Mam tam tylko po 2 konta, a dniówki po 150 zł. Smile

Pozdro.


-----------------

Żeby nie było offtop - to ja dostałem na swoje realne konto bana - wysyłam im fotki swojej mordy i nic Smile


RE: FB i blokowanie kont - helix - 05-07-2017 18:57

Serwis został zamknięty Eplus.To nie wiem gdzie zarabiać na podobnych stronach typu fb.


RE: FB i blokowanie kont - helix - 05-07-2017 22:03

Coś takiego znalazłem.

http://www.podobne-do.net/FreezeCrowd


RE: FB i blokowanie kont - Magnet22 - 06-07-2017 22:09

Ja miałem to samo, musiałem zakładać co 3dni nowe konto, wkrótce zrezygnowałem