Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB i blokowanie kont - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB i blokowanie kont (/Temat-FB-i-blokowanie-kont-147344)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: FB i blokowanie kont - Wojtek574 - 16-05-2017 19:35

A ja się pochwalę mam konto 280 znajomych codziennie trochę dodam i nic jeszcze nie dostałem Tongue według mnie jak chcecie znajomych to nie puszcze na grupach rzeczy typu kto zoboczony ten dodaje itp wiecie lepiej napisać na grupie typu hej dziękuję za dodanie do grupy mam nadzieję że polubicie mnie Plus udzielajcie się w tych glupich postach innych napiszcie coś dajcie lajka ja tak robię i ciągle wysyłają zaproszenia do znaj do mnie


RE: FB i blokowanie kont - shf - 16-05-2017 19:45

Odpuść FB uderz w SEO Wink


RE: FB i blokowanie kont - fejQ - 17-05-2017 19:36

@wojtek574 u mnie nawet takie "delikatne" prowadzenie konta nie zdaje egzaminu

Już mnie szlag trafia! Wyczyściłem przeglądarkę, wszystkie "śmieci", założyłem konto i zaprosiłem raptem 20-30 osób! Z 6 popisałem tak normalnie "co tam" żeby to wyglądało na zwykłe konto.... Nawet do żadnej grupy się nie dodałem i co? Weryfiacjs

Wczoraj to samo.... Na stażowym koncie. Miesięcznym.. konto miało miesiąc , dodałem parę znajomych, 5 grup i weryfikacja.

Czy jeśli zaloze konto, bez spam dostanę ta weryfikację, ale wrzucę zdjęcie to konto zostanie odblokowane i podziała chociaż z dzień,dwa?

Jest ktoś kto nie ma takiego problemu?


RE: FB i blokowanie kont - Kryspin - 17-05-2017 20:02

moje realne konto ma taki problem i raz odblokowane jest na kilka godzin raz na max jeden dzień.


RE: FB i blokowanie kont - fejQ - 17-05-2017 20:05

Realne w sensie że prywatne zwykłe konto? Hmmm nie wiem może oni już nawet po IP to weryfikują i ban jest na każde konto


RE: FB i blokowanie kont - LikeAMoneys - 17-05-2017 21:01

Czy ja wiem .. ja tam nadal nie mam bana na koncie(Promuje i inne (nie suby, nie skracanie))
[Obrazek: 19hczSf.png]
(Uprzedzam to nie jest moje prawdziwe konto)
401 znajomych i 71 grup zero bana (stare konta
chyba ich nie obchodzą, tylko te nowo dodane)
Ostatnio z 10 około grup dodałem i nic nadal Smile


RE: FB i blokowanie kont - Wojtek574 - 17-05-2017 21:52

(17-05-2017 21:01)LikeAMoneys napisał(a):  Czy ja wiem .. ja tam nadal nie mam bana na koncie(Promuje i inne (nie suby, nie skracanie))
[Obrazek: 19hczSf.png]
(Uprzedzam to nie jest moje prawdziwe konto)
401 znajomych i 71 grup zero bana (stare konta
chyba ich nie obchodzą, tylko te nowo dodane)
Ostatnio z 10 około grup dodałem i nic nadal Smile

Można wiedzieć co promujesz z chcąc zrobię z refa mam konto 400 znajomych coraz więcej i chce jakoś je wykorzystać staram się aby konto było jak najbardziej prawdziwe


RE: FB i blokowanie kont - Kryspin - 17-05-2017 22:41

(17-05-2017 20:05)fejQ napisał(a):  Realne w sensie że prywatne zwykłe konto? Hmmm nie wiem może oni już nawet po IP to weryfikują i ban jest na każde konto

tak dokładnie takie konto.


RE: FB i blokowanie kont - LikeAMoneys - 18-05-2017 19:25

Ja promuje różne serwisy(także ruletki CSGO), daje refa i ludzie się rejestrują a ja mam poleconego + z parę razy dałem link skrócony i nic zero bana Smile (Ale z mniej znanego serwisu)


RE: FB i blokowanie kont - aero2 - 18-05-2017 22:45

Nie wiem jak u was, ale u mnie Facebook się skończył już w styczniu tego roku, jeśli chodzi o spamowanie botem na grupach, później ręcznie coś się dało, już nie 86 grup jak kiedyś ale 31, ale już nie było to samo, a teraz to już całkowicie z tą blokadą wyślij zdjęcie to sobie można odpuścić jakiekolwiek tam zarabianie. Najłatwiej bez blokady to zaprosić z lajków postu FanPage np. USA TODAY amerykańców, są takie skrypty javascript do przeglądarki, co robią to automatycznie zapraszają, ale co z tego, że w 1 dzień 5000 znajomych zdobyć to nie problem, problem to zmonetyzowanie takich zagranicznych ludzi, możesz wciskać im nie wiem co ewhoring, darowizna, ppi, ppa, cpa, a i tak ani centa nie zarobi się, przerabiałem to kilka razy, szkoda czasu, zresztą polaki też nie dadzą się wydoić.