Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB i blokowanie kont - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB i blokowanie kont (/Temat-FB-i-blokowanie-kont-147344)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: FB i blokowanie kont - marcel_kk - 15-05-2017 08:20

(15-05-2017 06:29)fejQ napisał(a):  Czyli rozumiem ze wystarczy po prostu: miec na dysku zdjecie do weryfikacji, jak dadzą blokade to wyslac to zdjecie i czekac te 3 dni? I wtedy konto normalnie śmiga?

Jak wcześniej tym kontem spamowałeś po grupach i poleciały zgłoszenia
to możesz się spodziewać już tylko komunikatu "Konto dezaktywowane"


RE: FB i blokowanie kont - fejQ - 15-05-2017 08:26

Tzn mam taki "model działania" ze mi i tak konta padają w ciagu 24h Wink w tym czasie zarobie i po banie robie nastepne. Teraz mam tak tak, ze dodam sie do grup i juz po koncie ;/


RE: FB i blokowanie kont - Pallado - 15-05-2017 09:17

Właśnie założyłem nowe, nie robiłem na nim nic. Nawet profilowego nie dodałem i po godzinie weryfikacja Oo


RE: FB i blokowanie kont - fejQ - 15-05-2017 09:24

Czysciles przegladarke cookie itp?


RE: FB i blokowanie kont - marcel_kk - 15-05-2017 11:02

Zmienne IP ?


RE: FB i blokowanie kont - Pallado - 15-05-2017 12:29

Próbowałem na innych IP, innych urządzeniach i to samo. Wyślę zaproszenie do grupy (albo nawet nie)i weryfikacja. Konto założone z telefonu, to samo.


FB i blokowanie kont - mahuzz - 15-05-2017 12:42

A postowanie z telefonu z internetu mobilnego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: FB i blokowanie kont - oglaszam - 15-05-2017 13:16

Skurwiel czyści fejsa, ale odpuści. Zawsze odpuszcza. Trzeba przeczekać ten okres. Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie czasu i zakładanie kont tylko potwierdzając e-mail. Zakładasz konto i nic nie robisz. W ciągu kilku dni założysz sporo kąt które sobie od leżakują i za kilka dni będzie można działać dalej.


RE: FB i blokowanie kont - Pallado - 16-05-2017 16:57

Znowu to samo. Założone konto, nie robione na nim absoutnie nic i po godzinie weryfikacja...


RE: FB i blokowanie kont - lkserwis - 16-05-2017 17:13

U mnie to samo. Zrobione konto, od razu wyskoczyła weryfikacja nr tel, ok dodałem parę fotek i tyle. Wchodzę za godzinę - prześlij nam zdjęcie twarzy czy coś takiego, do tego czasu konto zablokowane.

Wysłane z mojego Z2 przy użyciu Tapatalka