Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB i blokowanie kont - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB i blokowanie kont (/Temat-FB-i-blokowanie-kont-147344)

Strony: 1 2 3 4 5 6


FB i blokowanie kont - Pallado - 14-05-2017 14:37

Panowie co jest nie tak? Facebook wprowadza mi weryfikację zdjęciową jakieś 15 minut po założeniu konta, Wystarczy, że wyślę prośbę o dołączenie do jednej grupy lub po prostu nie robię nic, a i tak przychodzi alert o bezpieczeństwie i weryfikacja. Próbowałem na różnch ip, na telefonie i laptopie i ciągle to samo. Konta ze zdjęciami, zweryfikowane telefonem a i tak padają zanim cokolwiek zacznę działać. Jakieś rady? Wink


RE: FB i blokowanie kont - Muraszczyk - 14-05-2017 15:03

Nie działam na fejsbóku ale znajomi coś mówili, że zaostrzyli zabezpieczenia i będzie coraz ciężej na facebooku.

Lepiej zająć się czymś poważnym ^^


FB i blokowanie kont - mahuzz - 14-05-2017 15:14

Co kilka tygodni/miesięcy ludzie piszą jak Pan Muraszczyk Smile ja pisałem to samo. Również nie działam i zgodzę się, ze jest coraz ciężej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: FB i blokowanie kont - twardy - 14-05-2017 15:41

Nie da sie juz niestety zarobic w internecie Sad


RE: FB i blokowanie kont - Apps - 14-05-2017 17:24

Co wy za przeproszeniem pitolicie ? Da się tylko trzeba mieć trochę w głowie i tak jak FB aktualizuje swoje algorytmy, tak aktualizować swoją wiedzę, a nie stać w miejscu i liczyć na to, że wszystko będzie tak samo.

Z kontami rzeczywiście jest teraz gorzej ale teraz często wyskakuje weryfikacja zdjęciem, którą łatwo przejść, przynajmniej u mnie tak jest.

Poza tym FB to nie cały internet :-)


RE: FB i blokowanie kont - Pallado - 14-05-2017 18:27

Właśnie apropo weryfikacji zdjęciem. Wysłałem na dwóch kontach zdjęcia ale nadal pozostają zablokowane. Pożegnać się z nimi czy potrzeba czasu?


RE: FB i blokowanie kont - Apps - 14-05-2017 19:33

Zależy kiedy wysłałeś bo nie piszesz, zdarzyło mi się czekać 4 dni maksymalnie.


RE: FB i blokowanie kont - fejQ - 15-05-2017 06:29

Też mam ten problem od ok 2 dni:/

Czyli rozumiem ze wystarczy po prostu: miec na dysku zdjecie do weryfikacji, jak dadzą blokade to wyslac to zdjecie i czekac te 3 dni? I wtedy konto normalnie śmiga?


RE: FB i blokowanie kont - Pallado - 15-05-2017 07:45

Ja wysłałem zdjęcie (wszystko prawidlowe) jakieś 4 dni temu i konto dalej zablokowane.


RE: FB i blokowanie kont - fejQ - 15-05-2017 07:50

Trzeba chyba porobic konta, pozapraszac z 50znajomych i gdzies po tygodniu dopiero dzialac na nim