Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zestawienie Serwisów SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zestawienie Serwisów SMS (/Temat-Zestawienie-Serwisow-SMS-147308)



Zestawienie Serwisów SMS - fejQ - 13-05-2017 12:21

WitamWink postanowiłem w jednym miejscu zebrać najważniejsze informacje na temat serwisów SMS, w których działałem dłużej lub krócej. Ujmę wszystkie wady i zalety poszczególnych serwisów (subiektywna ocena)


1.FIRESUB (na dzień dzisiejszy usługi wyłaczone ale podobno w przyszlym tygodniu ma wszystko działać)

Zalety:
-duży wybór programów(konkursy, streamy, downloady)
-w przypadku downloadu można program ladnie skonfigurować tzn oprócz nazwy pliku można dodac rozmiar, datę dodania, ilość pobrań oraz uploadowac własny plik
-wiele modeli płatności (premium, sub zapis, sub odnowienia, ivr, wszystkie te opcje w wielu stawkach)
-dobry support, chyba najlepszy ze wszystkich serwisów. W kazdej niemal chwili masz odpowiedź na swoje pytania. Masz problem? Zostanie on szybko rozwiazany jeśli jest to możliwe
-nie dostrzegłem żadnego cięcia leadów, wszystko ładnie wpada
-miłym dodatkiem jest chat użykowników
-wielokrotna weryfikacja, czyli z jednego użytkownika możesz zgarnąć kilka leadów

Wady:
-niska stawka wyjściowa za zapis suba,tylko 4zł, jednak kwotę można zwiększyć poprzez kupony
-aby wypłacić środki musisz czekać do następnego miesiaca, jeśli chcesz wypłacic błyskawicznie musisz oddać 20%prowizji i dokonac wypłaty min80zl


LEADMORE (nie działam tam od prawie roku więc moje informacje mogą być nieaktualne)

-duży wybór programów (niestety wiele z tego co wiem zostało wyłączone)
-leady są zliczane nawet jeśli użytownik ma puste konto
-możesz codziennie zlecac wypłatę ekspresowa od 50zl (tylko 10%prowizji)
-nie dostrzegłem cięcia leadów

Wady:
-support. Owszem otrzymasz odpowiedź jednak musisz na nią długo czekać
-brak wyboru modeli płatności (tylko 6pln za zapis)


FASTLEAD/LEADNOW

Kiedyś o tych serwisach móglbym wypowiadać się w samych superlatywach, a obecnie?

ZALETY:

-w kwestii wypłat numer 1 na rynku. Bez żadnych prowizji możesz nawet codziennie zlecać wypłatę na min 50zł. Zlecasz rano i po południu masz kasę na koncie
-jedyny serwis z którym nie miałem najmniejszych problemów związanych z blokowaniem linków na FB

Wady:
-liczba dostępnych programów ograniczona do minimum
-w pobieraniu nie ma mozliwości nawet ustawienia nazwy pliku
-podejrzewam cięcia (ta sama nisza i ten sam target a zarobki znacznie mniejsze w porownaniu z innymi serwisami)
-support niby online ale na zasadzie "nie mamy na to wpływu, kwestie które są u nich niemozliwe, u innych są rozwiązywane od ręki
-mały wybór modeli płatności

EFORSA

Testuje raptem trzeci dzień, więc moja "recenzja" nie może być zbyt rzetelna, jednak na chwilę obecną..

Zalety:
-duży wybór stawek i modeli płatności
-wielokrotna weryfikacja, która "działa". bez problemu zdobyłem po 3 leady z jednego użytkownika
-do kazdego programu możemy wybrać jeden z wielu szablonów i domen, a także jest szeroki wachlarz okreslania zmiennych (nazwa pliku, rozmiar itp)
-mimo podzielonych na forum opinii odnośnie supportu uważam, że jest on na dobrym poziomie
-leady bardzo ładnie wpadaja

Wady:
-mały wybór programów, jednak to co dla mnie najpotrzebniejsze jest
-największy minus to wypłaty, tylko 2 w miesiącu i trzeba czekać do 15 dni
-wielu użytkowników ma zamrożone srodki za MO sprzed afery, jednak mnie to nie dotyczy


To chyba tyle... Miałem jeszcze konta na MyLead i Treepay, jednak na załozeniu kont się skończyło więc nie mogę wyrazic swojej opinii.


RE: Zestawienie Serwisów SMS - szykiryki - 13-05-2017 15:48

http://zarabiam.com/Temat-Porownanie-serwisow-146292


Ocena każdego z serwisów, jego zalet i wad jest bardzo subiektywna, dla mnie wypłata raz w miesiacu to nie problem np. Wiec temat nie ma większego sensu.


RE: Zestawienie Serwisów SMS - Hoolig4n - 13-05-2017 21:04

zabrakło tutaj MyLead, LeadNetwork..


RE: Zestawienie Serwisów SMS - nitek44 - 14-05-2017 00:25

Zaktualizowałem ostatnio stronę którą mam w sygnaturce (czekam jeszcze na uruchomienie usług na firesub), myślę że porusza tę samą tematykę więc osobom interesującym się porównaniem serwisów może się przydać.


RE: Zestawienie Serwisów SMS - Czaq - 14-05-2017 10:30

Niestety taki temat nie ma sensu. Od tego jest dział by dowiadywać sie najważniejszych informacji.


RE: Zestawienie Serwisów SMS - Karewer - 14-05-2017 11:51

To, co dla jednych jest wadą, dla innych może być zaletą lub w ogóle mogą nie postrzegać tego jako wadę. Również uważam, że taki wątek nie ma sensu, bo wszystko jest tutaj na forum czarno na białym. Co z tego, że taki Leadnow ma tak "zajebiste" wypłaty, skoro nie można dodać nawet nazwy playera?. Najlepszym serwisem był dla mnie FireSub i to niepodważalnie, ale z racji wyłączenia usług, przeniosłem swoje strony na eForsę i jestem obecnie zadowolony ze współpracy. Smile


RE: Zestawienie Serwisów SMS - fejQ - 15-05-2017 07:39

@Hoolig4n owszem zabrakło MyLead, LeadNetWork jak i wielu innych... Jednak tak jak napisałem na początku, analizowałem tylko te serwisy z którymi miałem styczność. MyLead kiedyś testowałem, ale na tyle mało by móc wyrazić jakąkolwiek opinię.

@Czaq zgodzę się, że tego typu imformacje są zawarte w każdym dziale poszczególnych serwisów, jednak warto zamiescić to w jednym miejscu.

@Karewer zgadzam się w 100% z tym co napisałeś. Dla każdego zarabiającego na SubSMS ma znaczenie co innego. To co dla mnie jest wadą, dla kogoś moze być zaletą i odwrotnie. Tak też wspomniałem już w pierwszym akapicie, ze jest to subiektywna ocena. Co do "zajebistych" wypłat na Leadnow a beznadziejnych możliwosciach generowania linku... Zarówno jedno jak i drugie przypisałem do wad bądź zalet. Nie chwaliłem ani nie gnoiłem zadnego serwisu lecz starałem się wyciągąć wady i zalety